Leon Sportstourer

Рейтинг Euro NCAP
Рейтинг Euro NCAP

Найвищий рейтинг безпеки, який може отримати автомобіль згідно іспитів Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP).

Популярний двигун
1.6 TDI 250 Нм
Популярний двигун
1.6 TDI 250 Нм

Клієнти в Україні мають переваги вибору Leon Sportstourer ST із популярним дизельним двигуном 1.6 TDI. Пік крутного моменту у 250 Нм доступний вже з 1500 об/хв і тримається аж до 3400 об/хв. Економічність витрат палива є вже традиціною для дизельних двигунів. Тож, переваги не дають місця жодним сумнівам!

Гарантія
2 роки гарантії
Гарантія
2 роки гарантії

На весь модельний ряд діє гарантія 2 роки, без обмеження пробігу.

Багажний простір
587 - 1470 літрів
Багажний простір
587 - 1470 літрів

У SEAT Leon Sportourer ST в тебе завжди є великий багажний простір для будь яких дрібниць. Зі складеними сидіннями його об'єм може зрости з вражаючих 587 до неймовірних 1470 літрів.

Єдиний в своєму класі
Система імітації блокування диференціала (EDL)
Єдиний в своєму класі
Система імітації блокування диференціала (EDL)

Електронна система стабілізації (ESP) останнього покоління не тільки входить у базове оснащення, а й розширена наявністю електронної системи імітації блокування диференціала (EDL). Саме такі рішення є запорукою найвищого ступеня безпеки на дорозі та найвищого рівня задоволення за кермом Leon Sportstourer ST.

Дизайн

Ідеальний сімейний простір

Оновлений SEAT Leon Sportstourer пропонує таку жадану елегантність у поєднанні з бездоганними лініями дизайну. Подовжений кузов моделі вказує на підвищений рівень комфорту і простір. В авто є все, щоб виконання батьківських обов'язків перетворилось на дитячу забавку.

Технології

Насолоджуйтесь кожною миттю

Надсучасне оснащення оновленого SEAT Leon Sportstourer покращує будь-яку життєву ситуацію. Досконалі технічні рішення, такі як бездротовий зарядний пристрій та асистент паркування, зроблять кожну подорож значно приємнішою і легшою.

Безпека

Без зайвих турбот

Душевний спокій завжди має бути на першому місці. Комплекс новітніх систем безпеки оновленого SEAT Leon Sportstourer, що включає, зокрема, систему розпізнавання втоми та адаптивний круїз-контроль, допоможе почуватися в цілковитій безпеці.

Галерея

Практичний дизайн

Комфорт і просторість вкупі з культовим дизайном та ідеальними пропорціями належать до стандартного переліку переваг оновленого SEAT Leon Sportstourer.

Запаліть ніч.

Запаліть ніч.

Інтер'єр.

Комфорт і якість на першому місці.

Простір

Місце для всієї родини.

17 "легкосплавні диски.

Елегантний зовнішній вигляд.

Сервіс

Чудовий старт

Ніхто не знає вашого SEAT, ніж ви, а також фахівці служби експертів SEAT. Ось чому ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль тут у хороших руках. 

Аксесуари

Задовольнить усі потреби

Оновлений SEAT Leon Sportstourer - довершений і самобутній. Але з оригінальними аксесуарами ви зможете розширити його функціональні можливості та виявити свою індивідуальність. Елементи стилізації, практичні рішення для багажу, корисні дрібниці - усе вирішують ваші потреби та особисті уподобання.

Дізнатися більше про новий SEAT Leon Sportstourer?