Технології

По слідах майбутнього.

Новий SEAT Leon SP універсал. Повністю готовий до цілковитої синхранізації з вашим смартфоном. Що чекає на нас іще у майбутньому?

Цифрова панель приладів

Для себе коханого.

Досвід водіння, не схожий на жоден інший: ви самі вирішуєте, яким чином на великому дисплеї  з високою роздільною здатністю будуть відображені навігаційні карти, музика, інформація про маршрут та повідомлення від асистентів водія.

Подивитися, як це працює
SEAT CONNECT

Ваше авто. Завжди на зв'язку.

Тісніший зв'язок, ніж будь-коли. SEAT CONNECT підтримує вас в експлуатації вашого автомобіля. І всередині, і поза межами автомобіля.

Асистент паркування

Відкривайте нові можливості.

Парковка в місті - той ще челендж. Але не коли у вашому авто є камера і датчики паркування спереду і позаду. З такими помічниками ви безпроблемно зможете паркуватися в найважчих місцях за лічені секунди.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Немає зарядки? Не проблема.

Спілкуватися, прокладати маршрути і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon SP. 

Комфорт

Почувайте себе як вдома.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Спілкуватися, прокладати маршрути і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon. 

Вибір режиму їзди i DCC

Ви можете обирати між режимами Eco, Normal і Sport. Додатковий комфорт буде забезпечений завдяки підвісці DCC, що являє собою систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, прогресивному рульовому управлінню і підсиленим гальмам попереду.

Аудіосистема BeatsAudio™

Слухати музику саме такою, як вона була задумана. З дев'ятьма динаміками, сабвуфером та новим підсилювачем у BeatsAudio™ це легко. Дозвольте себе вразити якістю звучання.

Дізнайтеся більше про новий SEAT Leon SP універсал.

*Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

 ** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.