Технології

По слідах майбутнього.

Новий SEAT Leon SP універсал. Повністю готовий до цілковитої синхранізації з вашим смартфоном. Що чекає на нас іще у майбутньому?

Цифрова панель приладів

Для себе коханого.

Досвід водіння, не схожий на жоден інший: ви самі вирішуєте, яким чином на великому дисплеї  з високою роздільною здатністю будуть відображені будь-які дані, які вас цікавлять: музика, інформація про рух, повідомлення від асистентів водія тощо.

*

SEAT CONNECT

Ваше авто. Завжди на зв'язку.

Тісніший зв'язок, ніж будь-коли. SEAT CONNECT підтримує вас в експлуатації вашого автомобіля. І всередині, і поза межами автомобіля.

Асистент паркування

Відкривайте нові можливості.

Парковка в місті - той ще челендж. Але не коли у вашому авто є камера і датчики паркування спереду і позаду. З такими помічниками ви безпроблемно зможете паркуватися в найважчих місцях за лічені секунди.

Комфорт

Почувайте себе як вдома.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Спілкуватися, дізнаватися статистику руху і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon. 

Вибір режиму їзди i DCC

Ви можете обирати між режимами Eco, Normal і Sport. Додатковий комфорт буде забезпечений завдяки підвісці DCC, що являє собою систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, прогресивному рульовому управлінню і підсиленим гальмам попереду.

Аудіосистема BeatsAudio™

Слухати музику саме такою, як вона була задумана. З дев'ятьма динаміками, сабвуфером та новим підсилювачем у BeatsAudio™ це легко. Дозвольте себе вразити якістю звучання.

Дізнайтеся більше про новий SEAT Leon SP універсал.

*Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

 ** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.