Технології

По слідах майбутнього.

Новий SEAT Leon SP універсал. Повністю готовий до цілковитої синхранізації з вашим смартфоном. Що чекає на нас іще у майбутньому?

Цифрова панель приладів

Для себе коханого.

Досвід водіння, не схожий на жоден інший: ви самі вирішуєте, яким чином на великому дисплеї  з високою роздільною здатністю будуть відображені навігаційні карти, музика, інформація про маршрут та повідомлення від асистентів водія.

Подивитися, як це працює
SEAT CONNECT

Ваше авто. Завжди на зв'язку.

Тісніший зв'язок, ніж будь-коли. SEAT CONNECT підтримує вас в експлуатації вашого автомобіля. І всередині, і поза межами автомобіля.

Асистент паркування

Відкривайте нові можливості.

Парковка в місті - той ще челендж. Але не коли у вашому авто є камера і датчики паркування спереду і позаду. З такими помічниками ви безпроблемно зможете паркуватися в найважчих місцях за лічені секунди.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Немає зарядки? Не проблема.

Спілкуватися, прокладати маршрути і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon SP. 

Комфорт

Почувайте себе як вдома.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Спілкуватися, прокладати маршрути і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon. 

Вибір режиму їзди i DCC

Ви можете обирати між режимами Eco, Normal і Sport. Додатковий комфорт буде забезпечений завдяки підвісці DCC, що являє собою систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, прогресивному рульовому управлінню і підсиленим гальмам попереду.

Аудіосистема BeatsAudio™

Слухати музику саме такою, як вона була задумана. З дев'ятьма динаміками, сабвуфером та новим підсилювачем у BeatsAudio™ це легко. Дозвольте себе вразити якістю звучання.

Дізнайтеся більше про новий SEAT Leon SP універсал.