Безпека

5-зіркова безпека.

Новий SEAT Leon був нагороджений п'ятьма зірками під час випробування від європейської організації Euro NCAP.

Адаптивний круїз-контроль

Завжди на крок попереду.

За допомогою АСС передній радар постійно сканує простір на наявність потенційної небезпеки на маршруті попереду. Незалежно від того, чи перетинає вашу смугу руху інший автомобіль чи попереду є ризикований поворот - ваш Leon завжди пильнує і готовий до гальмування. Для контролю швидкості система використовує камери та навігаційну систему для аналізу шляху та обмежень щодо швидкості.

SEAT Highway Assist

Cистема допомоги їзди на автомагістралі

Система автоматичного перемикання ближнього/дальнього світла запобігає осліпленню водіїв авто, що рухаються вам на зустріч.

Розумні асистенти

На сонячному боці. У безпеці.

Функція Auto Hold

Функція Auto Hold є доповненням до електричного стоянкового гальма для більшої зручності й додаткової безпеки. Система задіює ABS/ESC і зупиняє автомобіль, якщо він випадково покотиться вниз по схилу під час зупинки або рушання. 

Проактивний захист водія і переднього пасажира PreCrash

Як запобіжні заходи проти потенційної майбутньої аварії, система попередження аварій затягує ремені безпеки і закриває вікна.

Асистент паркування

Паркування більше не буде для Вас стресом. Відтепер це під силу навіть новачкам за кермом. Чутливі й обачні датчики парковки ненав'язливо допоможуть Вам запаркувати автомобіль у вузькому місці або за умови недостатньої оглядовості. 

Подушки безпеки

У надійних руках.

Спереду і позаду. Шість подушок безпеки для водія, переднього пасажира і пасажирів заднього ряду. Допомога, коли вона потрібна якнайдужче.

Дізнайтся більше про новий SEAT Leon SP.