Безпека

5-зіркова безпека.

Новий SEAT Leon був нагороджений п'ятьма зірками під час випробування від європейської організації Euro NCAP.

Розумні асистенти

На сонячному боці. У безпеці.

Функція Auto Hold

Функція Auto Hold є доповненням до електричного стоянкового гальма для більшої зручності й додаткової безпеки. Система задіює ABS/ESC і зупиняє автомобіль, якщо він випадково покотиться вниз по схилу під час зупинки або рушання. 

Проактивний захист водія і переднього пасажира PreCrash

Як запобіжні заходи проти потенційної майбутньої аварії, система попередження аварій затягує ремені безпеки і закриває вікна.

Асистент паркування

Паркування більше не буде для Вас стресом. Відтепер це під силу навіть новачкам за кермом. Чутливі й обачні датчики парковки ненав'язливо допоможуть Вам запаркувати автомобіль у вузькому місці або за умови недостатньої оглядовості. 

SEAT Highway Assist

Cистема допомоги їзди на автомагістралі

Система автоматичного перемикання ближнього/дальнього світла запобігає осліпленню водіїв авто, що рухаються вам на зустріч.

Подушки безпеки

У надійних руках.

Спереду і позаду. Шість подушок безпеки для водія, переднього пасажира і пасажирів заднього ряду. Допомога, коли вона потрібна якнайдужче.

Дізнайтся більше про новий SEAT Leon SP.

*Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

 ** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.