Аксесуари

Мрії мають ставати реальністю.

Гарні моменти щодня і спільні приємні спогади - це чудово. Ознайомтеся з асортиментом оригінальних аксесуарів для максимальної індивідуалізації автомобіля, завдяки яким ваш новий SEAT Leon SP практично стане новим членом вашої родині.

Захисна наліпка для багажника

Полегшіть собі життя.

Прозора наліпка захистить від дрібних подряпин у зоні завантаження та вивантаження багажника й дозволить зберегти надовго початковий вигляд автомобіля.

Накладки на пороги

Блискучий захист.

Накладки на пороги з нержавіючої сталі з назвою моделі додають вашому автомобілю особливої витонченості. Ви помічатимете це щоразу, коли ви сідатимете у свій новий Leon SP.

Килимки

Усі по місцях.

Більше жодних хвилювань через бруд на підлозі автомобіля. Навіть неважливо,  оберете ви класичні килимки, серійні чи опційні з м'якого матеріалу Velpic© - чистити їх напрочуд легко. Оригінальні килимки мають нековзку основу, додатковий захист для водія і кріплення під розмір відповідно до моделі автомобіля.

Шлейка безпеки для собак

З турботою про вашого улюбленця.

Усы пасажири мають подорожувати безпечно. Спецiально для ваших чотириногих друзів розроблено шлейки безпеки, які пропонуються у розмірах S-XL. Ви можете спокійно керувати автомобілем і не перейматися за безпеку вашого пухнастого пасажира.

Чохол для автомобіля

Блискуча чистота.

Брендований чохол з текстильною внутрішньою поверхнею для захисту вашого нового SEAT Leon SP ідеально відповідає формі автомобіля. Насолоджуйтеся виглядом свого нового автомобіля якнайдовше.

Засоби догляду

Вигляд нового автомобіля.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Обирайте оригінальні засоби догляду за лакофарбовим покриттям і внутрішніми панелями у салоні вашого SEAT. У разі появи невеликих потертостей чи подряпин рекомендуємо ретушувальні олівці в колір вашого автомобіля.

Дізнайтeся більше про новий SEAT Leon SP.

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.