ТЕХНОЛОГІЇ

ОБЛИШТЕ КЛОПІТ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ

Дозвольте асистентам водія та розумній навігаційній системі полегшити ваші поїздки. Тим часом облиште клопіт й отримуйте задоволення від подорожі.

Профіль CUPRA

Індивідуальна динаміка

Оновлений SEAT Leon CUPRA адаптує свої ходові якості до вашого стилю водіння. Чергуючи режими CUPRA, Sport, Comfort та Individual, ви ідеально підлаштуєте динаміку машини до особливостей дороги.

АСИСТЕНТ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

У найкращому світлі

Асистент дальнього світла автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Він розпізнає зустрічний та попутний транспорт і реагує на вуличне освітлення.

МЕДІАНАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА NAVI PLUS

Тримайте курс

З оновленим SEAT Leon CUPRA ви ніколи не заблукаєте - про це подбає медіанавігаційна система Navi Plus з технологією GPS останнього покоління.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Додаткова пара очей

Мабуть, кожен з водіїв хоч раз потребував очей на потилиці. Що ж, оновлений SEAT Leon CUPRA рятує камерою заднього виду. З нею ви побачите все, що відбувається позаду авто.

ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Доза адреналіну

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ (DSG)

Комфорт «автомата» зі швидкістю «механіки». Коробка передач DSG дозволяє насолоджуватись плавністю перемикання без втрати потужності.

СИСТЕМА ІМІТАЦІЇ ДИФЕРЕНЦІАЛА

Багатодискова муфта на передній осі поліпшує тягу оновленого SEAT Leon CUPRA у поворотах за рахунок перекидання крутного моменту на зовнішнє колесо без спаду потужності двигуна.

СПОРТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Ідеальний союз функції та форми. Три віртуальні прилади показують температуру моторної оливи, тиск турбонаддуву та бічні прискорення.

ДВИГУНИ

Нестримна сила

2.0 TSI Start&Stop 221 kW DSG

(300 PS)

4-ZYLINDER-OTTOMOTOR

Робочий об'єм / см³: 2.0 / 1984

Діаметр циліндра / хід поршня, мм: 82,5 / 92,8

Макс. потужність, кВт (к.с.) при 1/хв: 221 (300) / 5500 - 6200

Макс. крутний момент (Нм), Нм при 1/хв: 380 / 1800 - 5500

Ступінь стиснення: 9,3

Максимальна швидкість, км/год: 250

Динаміка розгону 0-100 км/год, с: 5,7

Витрата пального, л/100 км комбінований: 6,8

Викиди СО2, г/км; комбінований: 156

Коефіцієнт корисної дії: D

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.