ДИЗАЙН

БЕЗДОГАННІ ОБРИСИ

Оновлений SEAT Leon CUPRA вражає своїми сучасними і динамічними формами. Обтічний дизайн гарантує видатну аеродинаміку, тож автомобілем приємно і керувати, і милуватись.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Динамізм у кожній деталі

Іноді зовнішність так само важлива, як і внутрішнє наповнення. А в оновленому SEAT Leon CUPRA зовнішність така ж чарівна. Результат ретельної роботи дизайнерів - аеродинамічний кузов та культовий силует, що відразу спадає на думку при слові «CUPRA».

ПОВНІСТЮ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Осяйте вулицю

Повністю світлодіодні фари SEAT Leon CUPRA - визнаний шедевр дизайну. Це ідеальне поєднання вишуканого стилю, досконалих технологій та безпеки.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ

Бездоганне оздоблення CUPRA

ПЕРЕДНЯ РЕШІТКА CUPRA

Класична фірмова решітка увиразнює динамічні форми передньої частини SEAT Leon. До того ж вона прикрашена емблемою «CUPRA».

СПОЙЛЕР CUPRA

Задній спойлер додає оновленому SEAT Leon спортивного стилю та чудової аеродинаміки. А ще це цікавий елемент дизайну.

ПОДВІЙНІ ПАТРУБКИ ВИПУСКНОЇ СИСТЕМИ

На оновлений SEAT Leon CUPRA приємно дивитися ззаду. Пара овальних патрубків увиразнює зухвалий характер моделі. А їх удосконалена конструкція сприяє покращенню динаміки й економічності та створює «фірмовий» рокіт.

Кольори кузова

Додайте кольору

Лак
Металік
ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Зробіть його бездоганним

Яскравий дизайн має бути ідеальним в усіх відношеннях. Оновлений SEAT Leon CUPRA оснащується легкосплавними дисками, які своєю ексклюзивністю доповнюють прегарний екстер'єр моделі.

САЛОН

Ергономіка – понад усе

В інтер'єрі SEAT Leon CUPRA усе орієнтоване на водія. Обирайте з-поміж численних варіантів оздоблення салону.

БАГАТОКОЛІРНА СИСТЕМА ФОНОВОГО СВІТЛА

Більше почуттів

Вісім різних кольорів дозволяють вмить налаштувати емоційну атмосферу в салоні оновленого SEAT Leon CUPRA. У подорожах завжди можна обрати колір, суголосний з вашим настроєм.

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ

Деталі оздоблення CUPRA

CUPRA вирізняється бездоганним оздобленням та якістю до найменших деталей. Ергономіка салону та першокласна якість матеріалів створюють комфорт, а кожна поїздка дарує справжнє задоволення.

АЛЮМІНІЄВІ НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Ексклюзивні накладки порогів CUPRA

КІВШЕПОДІБНІ СИДІННЯ

Спортивний інтер’єр

ДИЗАЙН САЛОНУ

Ергономічний стиль

ХРОМОВАНІ НАКЛАДКИ ПЕДАЛЕЙ

Динамічний штрих

ЛЮК З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Комфорт у подорожах
ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

Простір, що вражає

Ми збільшили корисний об'єм багажника SEAT Leon CUPRA ST до 1470 літрів. Це дійсно багато, чи не так? Маючи стільки простору, можна сміливо вирушати назустріч пригодам.

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.