АКСЕСУАРИ

ЦЕ ВАШ LEON

Як створити неповторне авто? Беремо харизматичний SEAT Leon 5D, додаємо оригінальних аксесуарів - і готово! Максимум індивідуальності, максимум можливостей.

БАГАЖНІ СИСТЕМИ

Усе з собою

У салоні оновленого SEAT Leon CUPRA вдосталь місця для усього необхідного. Якщо ж усередині місця забракне, можете скористатись функціональними багажними системами і перевозити багаж на даху автомобіля. Головне - взяти усе, готуючись до наступної мандрівки!

БРИЗКОВИКИ

Жодних плям

Бризковики захищають нижню частину кузова оновленого SEAT Leon CUPRA від бруду, піску та всього іншого, що вилітає з-під коліс.

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Доповніть свій спортивний стиль

Зовнішність оновленого SEAT Leon CUPRA дійсно вражає, але легкосплавні диски 19" увиразнюють спортивний стиль авто, аби кожна поїздка була ще ефектнішою. Просто оберіть свій улюблений колір і насолоджуйтесь дорогою!

ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Більше практичності

НАКЛАДКА НА КОРПУС КЛЮЧА

Кожна деталь оновленого SEAT Leon CUPRA вражає яскравою індивідуальністю, і ключ від автомобіля - не виняток. Захистіть ключ стильною накладкою і ні про що не турбуйтесь.

ОРГАНАЙЗЕР

Завдяки органайзеру з ретельно продуманим дизайном ваш смартфон чи інші важливі речі завжди під рукою.

ДВОСТОРОННІЙ КИЛИМОК БАГАЖНОГО ВІДСІКУ

Автомобіль має сяяти чистотою, навіть підлога. Двосторонній килимок захистить від бруду і води та збереже первісний стан SEAT Leon CUPRA.

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.