Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Безпека

Бажаєш тільки найкращого?

Безпека перш за все, ти можеш бути впевненим що SEAT Leon CUPRA ST має сучасні асистенти безпеки.

Система розпізнавання втоми водія

Додатковий імпульс

Напружене життя сповнене хвилювання, і це може змусити вас втомитися. Але вам не потрібно хвилюватися,  за допомогою асистента виявлення втоми автомобіль сповістить вас, що настав час для перепочинку.

Допоміжні системі

Ваш власний помічник

Подушки безпеки

Ваш Leоn CUPRA оснащений вдосконаленою системою із семи подушок безпеки (2 спереду, 2 передньої сторони, 2 завіси та коліно водія), щоб забезпечити найкращий захист пасажирам вашого автомобіля. CUPRA гарантуватиме, що ви та ваші пасажири повністю захищені від будь-якого впливу.

ESC

Щоб передбачити рух вашого автомобіля, електронний контроль стабільності  (ESC) використовує датчики для контролю за поведінкою коліс та контролює рух, коли вони починають ковзати.

Асистент при аваріях

У небезпечних ситуаціях вам доведеться турбуватися про одну меншу річ у майбутньому. Аварійний помічник у новому SEAT Leon CUPRA автоматично оповіщає водія, як тільки реакція на небезпечну ситуацію не виникає до того, як система автоматично гальмує.

Дізнатися більше про новий SEAT Leon CUPRA ST?