Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Безпека

Гарантований спокій

В SEAT Leon ви завжди будете почуватися безпечно з функцією розпізнавання пішоходів, асистентом руху в заторах (Traffic Jam Assist) та іншими технологіями. Усе для вашого душевного спокою в дорозі!

Асистент руху в заторах

Годі нервуватись, насолоджуйтесь!

SEAT Leon перетворює рух у «тягнучці» на чудову можливість розслабитись. Асистент руху в заторах (Traffic Jam Assist) визначає відстань до інших авто й автоматично уповільнюється і прискорюється.

Функція розпізнавання пішоходів

Завжди насторожі

Додаткова пара очей ніколи не завадить. Функція розпізнавання пішоходів реагує на людей, які переходять дорогу перед автомобілем, попереджає водія звуковим та візуальним сигналом, а потім автоматично застосовує гальма.

Додаткові можливості

Системи підтримки водія

Асистент активного контролю смуги руху

Асистент активного контролю смуги руху (Lane Assist) попереджає про ризик ненавмисного перетину лінії розмітки й автоматично коригує траєкторію автомобіля.

Асистент дальнього світла

Асистент дальнього світла автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Він розпізнає зустрічні й попутні автомобілі та реагує на вуличне освітлення.

Система розпізнавання дорожніх знаків

За допомогою фронтальної відеокамери система розпізнає знаки обмеження швидкості, заборони обгону чи дорожніх робіт і попереджає водія про зміну ситуації на дорозі.

Система екстренної підтримки

З турботою про вас

За кермом  SEAT Leon ви можете бути спокійні: система екстреної підтримки Emergency Assist завжди прийде на допомогу у критичних ситуаціях, попередить про небезпеку гальмівними поштовхами і навіть зможе повністю зупинити авто.

Система розпізнавання втоми водія

Все під контролем

Сучасне життя сповнене переживань, а його стрімкий темп здатен виснажити будь-кого. Але в поїздках ви можете не турбуватися - про вашу пильність подбає система розпізнавання втоми.

Адаптивний круїз-контроль

Додаткова підтримка

Просто задавайте швидкість і насолоджуйтесь щоденними поїздками. Адаптивний круїз-контроль сам прискорює й уповільнює автомобіль відповідно до швидкості потоку, тож можна прибрати ногу з педалі й розслабитись.

Дізнатися більше про новий SEAT Leon 5D?