КАСКО для нового SEAT Arona на 1 рік

 

 

Новий SEAT Arona - це міський кросовер, створений для рішучих. Для тих, хто йде своїм шляхом. Несхожий ні на кого, Arona поєднує в собі властивості маневреного міського автомобіля з рисами, характерними для SUV. Ось він, готовий до дій.

З пропозиціями по фінансуванню від Porsche Finance Group Ukraine придбання автомобіля стає більш швидким та комфортним. Кожен наш клієнт додатково отримує КАСКО на 12 місяців.**

Пропозиція дійсна до 31 грудня 2018 року!

Пропозиція на поліс КАСКО передбачає 0,5% франшизу.

Кількість автомобілів обмежена.  Акція може бути достроково припинена за умови продажу всіх акційних автомобілів. Деталі дізнавайтесь у офіційних дилерів SEAT.

Умови акції:

Партнер - СК UNIQA

Територія страхового покриття - Україна, країни Європи та СНД

Обмеження в віці та стажі водіння -  Без обмежень

Франшиза на скляні вироби -  0 грн

Франшиза за ризиком "Угон" та при конструктивному знищенні -  0 грн

Врахування зносу деталей -  Без врахування зносу деталей

Ремонт на СТО офіційного дилера  - Так

Зберігання авто протягом нічного часу  - Обмеження відсутні

Ліміт відповідальності -  По кожному страховому випадку

 

*Кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво ІК 58 від 02.07.2009. Розрахунок: строк фінансування - 60 місяців, відсоткова ставка 18,99, за умови сплати  60% авансового платежу, виплати здійснюються в гривні за комерційним курсом на день виставлення рахунку. Розмір місячного платежу та ціна автомобілю розраховані станом на 30.03.18, є орієнтовними та підлягають зміні при укладенні відповідного договору. Ця реклама не є публічною пропозицією укласти будь-яких договір та має лише інформаційний характер.

 

** Послуги КАСКО страхування надає наш страховий партнер ПАТ "Страхова компанія "Уніка" (ліцензія Нацкомфінпослуг: серія АВ № 520674 від 15.03.2010 р.). Porsche Finance Group Ukraine співпрацює із страховими партнерами через ТОВ "Порше Страхове Агентство". Акція діє на обмежену кількість автомобілей зі списку ТОВ "Порше Україна".