Спеціальна пропозиція

Знижений курс -5 грн/1Є на нові SEAT Leon *

 

ДЖЕРЕЛО ЕМОЦІЙ

SEAT Leon 5D

 SEAT Leon 5D - незвичайна інтерпретація компактного авто. П'ятидверний хетчбек ідеально підходить для всієї родини і водночас зосереджений навколо водія. Це яскравий дизайн, практичність та функціональність. Джерело широких можливостей і незабутніх емоцій.

Але захоплює не тільки образ.

Динамічне шасі та сучасні інженерні рішення гарантують ще й приємні враження у кожній поїздці і безцінне відчуття безпеки.

 

Детальніше про SEAT Leon 5D

Вигода до 146 900 грн**
Комб. витрата пального від 5,6л/100км
Фінансує Porsche Finance Group від 10,5% річних

ВЗІРЕЦЬ ПРАКТИЧНОСТІ

SEAT Leon ST

Універсал Leon ST поєднує неабияку просторість і практичність, запальну динаміку і стиль. За характерними лініями купе прихована справжня харизма.

Він ідеально підходить на роль сімейного автомобіля, адже має 1470 л простору  для всього, що потрібно сучасній родині. Варто спробувати!

Детальніше про SEAT Leon ST

Вигода до 148 515 грн**
Комб. витрата пального від 5,6л/100км
Фінансує Porsche Finance Group від 10,5% річних

ПОВНОПРИВІДНИЙ УНІВЕРСАЛ

SEAT X-Perience

SEAT X-Perience - вседорожній автомобіль для тих, хто прагне прокладати нові шляхи. Красивий, технологічний та дивовижно практичний. Його керованість та динаміка не залишать байдужим ані у шаленому місті, ані далеко за межами асфальту.

SEAT X-Perience дбає не лише про максимальний комфорт і безпеку. Це справжні емоції і задоволення. Муфта повного привода 4Drive, навігаційна система, численні датчики й електронні асистенти - ось джерело незабутніх вражень.

 

Детальніше про SEAT X-Perience

Вигода до 188 635 грн**
Комб. витрата пального від 5.4л/100км
Фінансує Porsche Finance Group від 10,5% річних

 

 

 * Курс євро знижено на 5 грн.

 ** При визначенні ціни автомобілів у гривнях України (РРЦ) застосовується комерційний курс євро, який  застосовується при розрахунках їх ціни в пропозиціях по фінансуванню придбання/отримання в лізинг автомобілів. Актуальний курс щодня публікується на сайті. Для з'ясування точної ціни та комплектації автомобіля звертайтесь, будь ласка, до офіційних дилерів SEAT в Україні. Точні ціни вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером SEAT в Україні. Будь-ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером SEAT в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. Дана інформація про автомобіль не є публічною пропозицією щодо придбання товару (офертою). Дана інформація про автомобіль також не є рекламою та не зобов'язує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Дана інформація надає можливість сформувати необхідну комплектацію автомобіля. Звертаємо увагу, що у виняткових випадках можливі зміни даних автомобіля (конструкція, комплектація, технічні дані).