ТЕХНОЛОГІЇ

Навіщо відкладати щось на завтра?

 

Не варто чекати. Все необхідне вже тут і зараз. Новий SEAT Ibiza зі скляним дисплеєм 8" оснащений найсучаснішими технологіями SEAT, які допоможуть вам знайти правильний шлях і в місті, і в житті. Починайте.

КОМУНІКАЦІЇ

Інтерфейс Connectivity Box

Мобільність і складність - несумісні поняття. Тому SEAT Ibiza отримав інтерфейс Connectivity Box, що дозволяє заряджати смартфон без зайвої мороки з кабелями. А з вбудованим підсилювачем сигналу ви забудете про проблеми з якістю зв'язку.

АКУСТИКА

Аудіосистема BeatsAudio™

Для кожної пригоди потрібен відповідний саундтрек. Новий SEAT Ibiza з акустичною системою BeatsAudio™ має все необхідне для його належного відтворення: підсилювач потужністю 300 Вт, шість динаміків та сабвуфер класу «high-end». Насолоджуйтесь спокійною класикою. Чи енергійними ритмами «техно». Просто дослухайтесь до свого настрою.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

Сенсорний дисплей 8"

ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ШЛЯХ

Бажаєте дістатися до місця без зайвих труднощів? Новий SEAT Ibiza оснащений медіанавігаційною системою зі скляним екраном 8". У пам'яті системи вже збережені необхідні мапи, вона підтримує технологію Full Link і дає зручно користуватися парктроніком. Це ваш інформаційно-командний центр. Тож куди поїдемо далі?

БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ

Постійне джерело задоволення.

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ (KESSY)

Сідайте і рушайте у ритмі серця. Кнопка запуску двигуна підсвічується одночасно з автоматичним відмиканням дверей, коли ви наближаєтесь до SEAT Ibiza. Просто натисніть на неї, щоб завести двигун, і вперед.

СИСТЕМА SEAT DRIVE PROFILE

Хочете спокійно проїхатись? Розслабтесь. Прагнете спортивного драйву? Скористайтесь перевагами двоважільної підвіски, передбаченої у комплектації FR. Потрібні індивідуальні настройки? Чудово. Завдяки системі управління динамікою руху кожна поїздка у новому SEAT Ibiza буде неповторною. Просто оберіть потрібний режим і насолоджуйтесь.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього виду, зображення з якої виводиться на екран на передній панелі, стане у пригоді під час руху заднім ходом і підкаже, куди повертати кермо. Після вирівнювання вам залишиться спрямувати SEAT Ibiza у потрібне місце. Безпечно, зручно і просто.