ДИЗАЙН

Він ваш – лише простягніть руку.

SEAT Ibiza створений для міських пригод, а отже, має все необхідне для підкорення кам'яних джунглів. Поліпшена аеродинаміка дозволяє їхати швидше, витрачаючи ще менше пального. А підвищений рівень безпеки та покращена стійкість додають впевненості на дорозі. Тож куди ми прямуємо?

ГОСТРІШІ ЛІНІЇ

Що поганого у прагненні виділитись?

Образ SEAT Ibiza не залишить байдужим нікого. Яскравий приклад вдалого поєднання кмітливості інженерів та можливостей комп'ютерного моделювання - ефектні бокові виштамповки, з якими автомобіль є справжнім втіленням стрімкості навіть під час зупинок на світлофорах. Настав час спробувати щось нове і трішки розважитись. Треба показати себе!

Повністю світлодіодні фари

Любов. Емоції. Танці.

Увімкніть світло

Майбутнє виглядає блискуче. Світлодіодні фари і задні ліхтарі  SEAT Ibiza дозволяють перетворити ніч на день. Ви неодмінно вподобаєте їх і, можливо, навіть танцюватимете від захвату.

КОЛЬОРИ

Розфарбуйте місто безліччю барв.

Лак
Металік
ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Поїхали.

З ексклюзивними колісними дисками, що відтепер доступні й у варіанті діаметром 17", ви навряд чи пастимете задніх. Легкі сплави - гарантія міцності та малої ваги незалежно від обраного вами дизайну. А завдяки нанесеному методом гальванізації захисному покриттю диски завжди будуть як нові.

ЗМІНІТЬ НАСТРІЙ

Може, час подорослішати? Нізащо!

ДИЗАЙН САЛОНУ

З SEAT Ibiza перед вами відкривається цілий світ. Але всередині автомобіля теж є сюрпризи. Взяти хоча б нову передню панель зі стрімкими обрисами, пакети колірної стилізації, систему фонового світла з можливістю регулювання та ще більше простору для розваг. Тож уперед - назустріч новим враженням!

ОББИВКА

Змінюйтесь!

Навіщо обмежуватись одним варіантом, якщо можна обирати з-поміж багатьох? З SEAT Ibiza розваги тільки починаються. Тож встановлюйте планку ще вище і зробіть його дійсно власним за допомогою різних кольорів, матеріалів оббивки та елементів декору. Вирішувати тільки вам!

СИСТЕМА ФОНОВОГО СВІТЛА

Знайдіть своє щасливе місце.

Змінюйте колір

Завдяки можливості регулювати яскравість червоних та білих світлодіодів у просторах для ніг і на консолі система фонового світла SEAT Ibiza дозволяє підібрати ідеальний баланс освітлення. Відтепер медитувати можна у стилі «хай-тек».

ГАЛЕРЕЯ

Версія XCELLENCE

З новою комплектацією Xcellence ваше життя буде незвичайним. Джерелом яскравих емоцій стануть чітко окреслені виштамповки та колісні диски 17". А ще – елегантна оббивка з декоративними вставками. Або ефектна контрастна строчка на кермі та сидінні. І не забувайте про чималий простір усередині.

Алькантара

Справжній шик

Легкосплавні диски 17"

Гарантія впевненості

Зручний салон

Ергономічні, комфортні сидіння

Великий багажник

Вміщує ще більше

Екстер’єр

Бездоганність рис
ГАЛЕРЕЯ

Версія FR

Бажаєте пришвидшити темп? SEAT Ibiza FR – вдалий приклад того, як можна взяти щось неймовірне і зробити його ще кращим. Просто погляньте на ці легкосплавні диски, панорамний дах, спарені патрубки випускної системи та чорну оббивку з контрастною строчкою. На старт, увага, руш!

Стильний дизайн

Зручна панель приладів

Впевненість у дорозі

Противотуманні фари

Вишукані елементи дизайну

Зовнішні дзеркала чорного кольору

Передня решітка

Стильний дизайн

Легко впізнати ззаду

Світлодіодні задні ліхтарі