SEAT Ibiza

Дизайн
Full LED і підсвітка повітряних отворів
Дизайн
Full LED і підсвітка повітряних отворів

Сяйте. Святкуйте. Новий SEAT Ibiza з оновленими 100% LED-фарами і підсвічуваними вентиляційними отворами в салоні, які додають настрою.

Зв'язок
SEAT CONNECT
Зв'язок
SEAT CONNECT

Автомобіль, який ідеально пасує для повсякденного життя. Отримайте доступ до нього, де б ви не були, і повну синхронізацію за допомогою нового сенсорного екрану з діагоналлю 9,2".

Технології
Інфо-дисплей 10''
Технології
Інфо-дисплей 10''

Налаштуйте 10" інфодисплей під власні потреби, змінюйте зміст і розташування віджетів, виводьте на екран музику, карти, дані про маршрут та багато іншого.

Безпека
Асистенти водія
Безпека
Асистенти водія

Безпека окупається: насолоджуйтеся безтурботним водінням з новітніми системами допомоги водію. 

 

Екстер'єр

Покажи себе у всій красі.

Новий Ibiza з іще чіткішими лініями кузову, новими стильними легкосплавними дисками та світлодіодними фарами Eco, які невтомно освітлюють твоє місто.

Інтер'єр

Але ж і весело всередині.

 

М'яке оздоблення торпедо та контурне освітлення салону в новому стилі дозволять вам створити власний настрій і отримати ще більше задоволення під час будь-якої подорожі.

SEAT CONNECT

Авто у кишені.

SEAT CONNECT надає вам віддалений доступ до вашого SEAT Ibiza,  даних про водіння, щодо стану автомобіля та місця паркування. Замикайте двері, вмикайте світло, ви навіть можете налаштувати швидкість і сповіщення про крадіжку, а також отримувати сповіщення на телефон.*

 

*Деякі функції можуть бути неактивними чи мати обмежений функціонал для України.

 

Технології

У центрі уваги.

Усі розваги у вас під рукою завдяки збільшеному плаваючому 9,2" сенсорному екрану та Full Link для максимально комфортного підключення. А перед очима водій нового Ibiza матиме 10,25" цифровий інфодисплей панелі приладів, на якому буде відображено усе необхідне: дані про поїздку, стан авто, мультимедіа тощо. *

Аксесуари

Нумо покажи, хто тут хто.

Прикрасьте свій автомобіль і приготуйте його до вечірки. Оптимізуйте свій новий SEAT Ibiza відповідно до ваших побажань за допомогою широкого асортименту оригінальних аксесуарів.

 

Сервіс

Пильний догляд.

Життя не стоїть на місці, тож навіщо це робити вам? Залиште свої турботи за дверима. Сервіс SEAT не дасть вам зупинитися.

Підпишіться на розсилку, якщо...

Бажаєте дізнатися першим про появу нових SEAT Ibiza в Україні?

 

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.