SEAT Leon X-PERIENCE

Практичність

Збільшений кліренс

Об'єм багажника

587-1.470 л

Повний привід

4Drive

Витрата пального

від 4,5л/100км

Потужність

184 к.с.
ДИЗАЙН

Створений для відкриттів

Оновлений SEAT Leon X-PERIENCE - унікальне поєднання довершеного дизайну і максимальної практичності. Його приваблива зовнішність доречна повсюди. А у місткому салоні легко насолоджуватись кращими моментами життя і сміливо прямувати назустріч новим пригодам.

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасний дослідник

Передові технології допоможуть вам розважитись на незвіданих шляхах. Тож сміливо вирушайте у пошуках нового, а про комфорт подбають бездротовий зарядний пристрій, система комфортного доступу й інші новітні технології.

Система безключового доступу
Повний привід
Технологія Full Link
БЕЗПЕКА

Ідеальний напарник

В оновленому повноприводному SEAT Leon X-PERIENCE Ви будете почуватися впевнено і безпечно завдяки можливості персоналізації керування SEAT Drive Profile, системі розпізнавання втоми водія та інштм корисним функціям.

Система персоналізації керування SEAT Drive Profile
Функція розпізнавання втоми водія
Система екстреної підтримки
Адаптивний круїз-контроль

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.

 

 

 

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Запас потужності

Оновлений SEAT Leon X-PERIENCE отримав потужний і водночас економічний двигун, що дарує справжню насолоду від пригод.

АКСЕСУАРИ

Свій формат

Цінуєте індивідуальність? Тоді зверніть увагу на оригінальні аксесуари для оновленого SEAT Leon X-PERIENCE. Тут і практичні рішення для зберігання речей, і дитячі автокрісла. Усе вирішують потреби й особистий смак.