Якість

КОМАНДА ПЕРФЕКЦІОНІСТІВ

Люди, які постійно борються за бездоганність, добре знають: інколи можна по-справжньому закохатись через найпростішу річ. Ось чому наше нестримне прагнення до досконалості поширюється на всі без винятку деталі, і саме це робить нас пристрасними перфекціоністами.

ЗАВОД

Роботи-танцюристи

Синхронні рухи двох тисяч роботів гарантують найвищу якість і цілковиту бездоганність наших автомобілів. Керовані людьми, вони працюють настільки точно, що їхні маніпуляції нагадують танок із бездоганною хореографією.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЛІНІЇ

Краса і бездоганність

У процесі створення автомобілів SEAT кожна деталь перетворюється на втілення краси і функціональності - ось звідки така жадана досконалість. Характерні дизайнерські лінії належать до елементів, що випромінюють неповторний характер кожної моделі і демонструють унікальний генотип бренда.

ВИРОБНИЦТВО АВТОМОБІЛІВ

Контроль якості

Увага до деталей

Наприкінці складального процесу експерти ретельно перевіряють фари, двері, крила, вікна та інші деталі.

Погляд зблизька

Після штамповки, зварювання і фарбування кузова експерти контролюють встановлення інших деталей, щоб забезпечити повсюдну бездоганність.

Турбота

Після складання кузов назавжди з’єднується з механічними компонентами автомобіля. Цей процес отримав назву «весілля». Перед початком церемонії кузов вкривають воском для захисту від пошкоджень.

У надійних руках

Сучасні технології значною мірою полегшують виробництво. Але тільки точні і ретельні руки можуть гарантувати дотримання жорстких стандартів щодо всіх без винятку деталей – від передньої панелі і керма до сидінь.

Ідеальна фігура

Коли усі деталі кузова готові, у штампувальному цеху вони потрапляють на конвеєр, де наші майстри формують з них бездоганну фігуру автомобіля.

Пристрасть і бездоганність

Заради бездоганності ми активно використовуємо новітні технології. Щоб запобігти можливим пошкодженням, двері навішують після монтажу передньої панелі, сидінь та інших елементів салону.

Формування обрисів

На всіх етапах виробництва ми перевіряємо припасування кожної деталі. Тож після складання автомобіль фарбують і відправляють до Тунелю якості. Тут ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити якісне і довговічне лакофарбове покриття.
МОДУЛЬНА ПЛАТФОРМА MQB

Інтелектуальне виробництво

Автомобілі Volkswagen Group, що належать до подібних класів, виготовляють на спільній платформі. Це забезпечує високу продуктивність і дотримання найвищих стандартів якості, а також високу економічність виробництва.

Пильний контроль

Постійна боротьба за бездоганність

Бездоганність - результат поєднання трьох чинників: тяжкої праці, пристрасті і ретельності. Саме такий підхід дозволяє нам гарантувати максимальну якість і щоразу перевершувати сподівання покупців.

ПРЕМІЯ «LEAN AWARD»

Бездоганна ефективність

У 2013 році SEAT отримав престижну міжнародну премію «Lean Award» за надзвичайну ефективність виробництва. Цією нагородою відзначають заводи, що вирізняються високим рівнем інновацій, гнучкістю та передовими методами роботи.