ПРО SEAT

Як ми створюємо SEAT

Усі знають наші автомобілі, та напевно мало кому відомо, чим ми займаємось за лаштунками. Мить, коли ви вмикаєте запалювання - логічне завершення прихованого від сторонніх очей багатогранного процесу, що розпочинається з ідеї автомобіля. Дізнатися про це можна тут.

Інженери краси

У процесі творення автомобілів немає другорядних речей. Ми проникаємо у глибинну сутність дизайну, щоб розкрити наші цінності і характер. Саме так ми досягаємо нових рівнів бездоганності, використовуючи відчуття прекрасного як ще один інструмент.

Переломні ідеї

Яскраве свідчення віри SEAT в інновації - тисяча працівників Технічного центру, нашого «мозку», який створює концепції, дизайн і проектує автомобілі, що відповідатимуть усім вимогам клієнтів.

Насолоджуйтесь драйвом

Їхати швидше чи приїхати раніше? Для нас це ніколи не було головним. І тривалі подорожі, і короткі поїздки мають бути передусім приємними. Саме на це ми спрямовуємо свої зусилля, і саме цей принцип є ключовим для кожної деталі наших автомобілів.

Команда перфекціоністів

Люди, які постійно борються за бездоганність, добре знають: інколи можна по-справжньому закохатись через найпростішу річ. Ось чому наше нестримне прагнення до досконалості поширюється на всі без винятку деталі, і саме це робить нас пристрасними перфекціоністами.

Історії успіху

Наша подорож почалась понад 60 років тому. А історія успіху складається з мільйонів окремих оповідань, пов'язаних з усіма нашими моделями.