Audi Центр Запоріжжя

Leon ST

Технології

Асистент паркування

Витрата пального

від 4,3л/100км

Об'єм багажного відсіку

587-1 470 л
ДИЗАЙН

Ідеальний сімейний простір

Оновлений SEAT Leon ST пропонує таку жадану елегантність у поєднанні з бездоганними лініями дизайну. Подовжений кузов моделі вказує на підвищений рівень комфорту і простір. В авто є все, щоб виконання батьківських обов'язків перетворилось на дитячу забавку.

ТЕХНОЛОГІЇ

Насолоджуйтесь кожною миттю

Надсучасне оснащення оновленого SEAT Leon ST покращує будь-яку життєву ситуацію. Досконалі технічні рішення, такі як бездротовий зарядний пристрій та асистент паркування, зроблять кожну подорож значно приємнішою і легшою.

Бездротовий зарядний пристрій
Система безключового доступу
Асистент паркування
Технологія Full Link
БЕЗПЕКА

Без зайвих турбот

Душевний спокій завжди має бути на першому місці. Комплекс новітніх систем безпеки оновленого SEAT Leon ST, що включає, зокрема, систему розпізнавання втоми та адаптивний круїз-контроль, допоможе почуватися в цілковитій безпеці.

Асистент руху в заторах
Система розпізнавання втоми водія
Асистент дальнього світла
Система розпізнавання дорожніх знаків
Адаптивний круїз-контроль
ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Чудовий старт

Двигун оновленого SEAT Leon ST забезпечує ефективний захист довкілля, адже з кожною поїздкою його економічність зростає, а рівень викидів зменшується. Цей агрегат ідеально поєднує потужність, динаміку та екологічність.

ГАЛЕРЕЯ

Практичний дизайн

Комфорт і просторість вкупі з культовим дизайном та ідеальними пропорціями належать до стандартного переліку переваг оновленого SEAT Leon ST.

ПРОСТОРІСТЬ

Готовий до сімейного життя

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ 17"

Стильні особливості екстер’єру

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

587-1.470 літрів

САЛОН

Комфорт і якість понад усе

ВИГЛЯД ЗЗАДУ

Місткий дизайн
АКСЕСУАРИ

Задовольнить усі потреби

Оновлений SEAT Leon ST - довершений і самобутній. Але з оригінальними аксесуарами ви зможете розширити його функціональні можливості та виявити свою індивідуальність. Елементи стилізації, практичні рішення для багажу, корисні дрібниці - усе вирішують ваші потреби та особисті уподобання.

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.