БЕЗПЕКА

Спокій у місті

Звичайно, безпека у місті - це, насамперед,

безтурботні і комфортні поїздки.

SEAT Ateca має все необхідне для того,

аби кожен день був сповнений приємних вражень.

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Естетика комфорту

Завдяки фірмовим ліхтарям у зовнішніх дзеркалах ви легко відшукаєте автомобіль на темній вулиці чи стоянці. Світлодіоди проеціюють на землю коло з силуетом Ateca, а отже, ваш шлях завжди буде світлим.

Вмикайте світло

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Естетика комфорту

Завдяки фірмовим ліхтарям у зовнішніх дзеркалах ви легко відшукаєте автомобіль на темній вулиці чи стоянці. Світлодіоди проеціюють на землю коло з силуетом Ateca, а отже, ваш шлях завжди буде світлим.

Система контролю дистанції

Тільки вперед

Забудьте про нервування у заторах! Кмітлива електроніка оцінює дистанцію до інших транспортних засобів, автоматично контролює роботу гальм й акселератора і на додачу втримує авто між лініями розмітки. А новітня система Emergency Assist подбає про безпеку у разі, якщо водій несподівано втратить контроль над автомобілем.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «МЕРТВИХ» ЗОН

Друга пара очей

Під час зміни смуги руху світлодіодні індикатори у зовнішніх дзеркалах попереджають про наявність транспорту у так званих «мертвих» зонах. Це значно підвищує безпеку на магістралях і шосе. До того ж система полегшує виїзд заднім ходом, адже сповіщає про інші автомобілі, що наближаються з боків.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

У ритмі міста

Кожна поїздка має дарувати комфорт і задоволення. Просто задайте швидкість, і система сама буде прискорювати й уповільнювати автомобіль відповідно до швидкості потоку.

СИСТЕМА FRONT ASSIST

Завжди напоготові

Додаткова підтримка ніколи не завадить, особливо у щоденних поїздках. Адаптивний круїз-контроль миттєво сповістить про критичну дистанцію, а якщо водій не зреагує, система Front Assist сама уповільнить авто. Функція розпізнавання пішоходів реагує на людей, які перетинають дорогу в поперечному напрямку, й автоматично застосовує гальма.

 

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Пакет «Системи підтримки водія»

LANE ASSIST

Асистент активного контролю смуги руху (Lane Assist) попереджає про ризик ненавмисного перетину лінії розмітки й автоматично коригує траєкторію автомобіля.

HIGH BEAM ASSIST

Асистент дальнього світла (НВА) автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Реагуючи на світлові прилади зустрічного й попутного транспорту, на вуличне освітлення, електроніка автоматично вимикає дальнє світло, щоб не сліпити інших водіїв та пішоходів.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Використовуючи фронтальну камеру, система розпізнає знаки обмеження швидкості, знаки заборони обгону і знаки на ділянках дорожніх робіт. Справжній штурман!

LED технології

Яскраві вогні міста

ВМИКАЙТЕ СВІТЛО

Завдяки сучасним освітлювальним технологіям SEAT Ateca ваше життя заграє яскравими барвами.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.