АКСЕСУАРИ

На кожен день

Для SEAT Ateca ми підготували широкий асортимент

оригінальних аксесуарів на всі випадки життя.

НАКЛАДКА БАМПЕРА

Чудовий вигляд

ЗМІНЮЙТЕ СТИЛЬ

Додайте кольорів кожному дню разом з набором стилізації для Ateca. Оберіть один з варіантів, щоб надати Ateca унікальних рис, які вам пасують.

 

Стилізайія задньої частини

Увага гарантована

З трьома різними варіантами накладок вихлопної труби у чотирьох кольорах, ви легко додасте Ateca спортивності.

 

РЕЙЛІНГИ

Додаткові можливості

Коли життя сповнене пригод, потрібні аксесуари, які йдуть в ногу з активним способом життя. Для габаритного багажу, ви можете додати рейлінги на дах щоб легко перевозити велосипеди, доски для серфінгу або лижи.

Декоративні вставки

Підкресліть вашу індивідуальність

Додайте кольору сірим будням з декоративними вставками салону. Оберіть один з чотирьох варіантів кольорових вставок на кермо, центральну панель та двері і насолоджуйтесь Ateca кожен день.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

Все на своїх місцях

Зберігайте ваш вантаж у порядку з системою організациї багажного простору. Спеціальні рейки втримають ваш багаж навіть на крутих поворотах

ДИТЯЧІ СИДІННЯ

Наймолодші та найважливіші

Безпека Вашої дитини завжди є головним пріоритетом, і саме тому ми приготували великий вибір дитячих сидінь, спеціально призначених для SEAT Ateca.

 

 

НАКЛАДКА БАМПЕРА

Чудовий вигляд

Накладка на задній і передній бампер увиразнює яскравий образ SEAT Ateca та захищає кузов від дрібних сколів і подряпин.

ПЛІВКОВІ НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Стильно і практично

У салоні SEAT Ateca щоразу відкриваєш для себе щось нове, про що раніше навіть не замислювався. Приміром, накладки порогів. Стилізована плівка захищає лакофарбове покриття від потертостей і подряпин. Отже, стильно - це не тільки красиво, а й практично.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

Більше можливостей

ПОПЕРЕЧИНИ

Комплект поперечин дозволяє безпечно і надійно перевозити додатковий багаж на даху автомобіля.

ЗАХИСНА НАКЛАДКА НА БАМПЕР

Якщо ви часто перевозите, приміром, спортивне знаряддя чи важкуватий багаж, ця практична накладка захистить бампер від зайвих потертостей і подряпин.

ХРОМОВАНИЙ МОЛДИНГ

Блискуче довершення дизайну задньої частини SEAT Ateca.

КОЛІСНІ ДИСКИ

Барви стилю

Колеса автомобіля - чудовий вияв індивідуальності. Для SEAT Ateca ми підготували привабливий асортимент дисків, що мають не лише різний дизайн, а й різний колір (сріблястий, червоний, синій та оранжевий).  Ваш стиль - ваш вибір.

ПЕРЕДНІ Й ЗАДНІ БРИЗКОВИКИ

Бездоріжжя чекає

Користь бризковиків важко переоцінити, особливо за межами асфальту. Вони захищають кузов від бруду, каміння та всього іншого, що вилітає з-під передніх коліс.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.