Для покращення роботи з нашим веб-сайтом
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.
Прийняти всі файли cookies
Якість, яка окупається

Оригінальні запасні частини SEAT

AdBlue®

Що являє собою AdBlue®? У яких моделях використовується AdBlue® і як її доливати? Тут ви знайдете однозначні відповіді на ці запитання.

 

Оригінальна моторна олива

Оригінальна моторна олива забезпечує ідеальне змащення двигуна, зменшуючи механічне тертя між рухомими деталями. Це запобігає їх зносу. Високоякісні оригінальні моторні оливи SEAT характеризуються економічним споживанням палива. Це забезпечує більш тривалий термін служби вашого двигуна.

Гальма

Затори в годину-пік, довгі спуски в горах, вузькі серпантини - кожна поїздка особлива по-своєму. Але в усіх цих ситуаціях ви можете повністю покластися на Оригінальні гальмові механізми SEAT.

 

Акумуляторні батареї

Дедалі більше допоміжних систем піклуються про економію пального та вашу безпеку. Але для цього потрібна потужна акумуляторна батарея, котра гарантовано забезпечить точний заряд енергії.

Щітки склоочисників

90% всієї інформації, що стосується безпеки, сприймається оком під час керування автомобілем. Тому чудова оглядовість у дощ, сніг і на високій швидкості дуже важлива.

Знайти партнера SEAT