Сервіс SEAT

Ми дбаємо про ваш SEAT

Головна мета SEAT Сервіс - створити усі умови, щоб Ви сповна змогли насолодитися дорогою. І добиваємося ми цієї мети єдиним відомим нам способом - з істинною пристрастю, докладаємо усі зусилля, щоб вам не довелося ні про що турбуватися. Ми відчуваємо пристрасть до якості, пристрасть до технологій і пристрасть до кожної деталі.

Сервісне обслуговування

Переваги офіційного сервісу SEAT

Кваліфікованi спеціалісти SEAT Сервіс використовють тільки професійне обладнання, унікальний спец інструмент та оригінальні запчастини з дворічною гарантією.
Наші сервіс-консультанти з сервісного обслуговування докладно пояснять Вам, що необхідно зробити і приступлять до виконання робіт тільки після отримання вашого дозволу.
Перед поверненням Вам Вашого автомобіля, усі виконані роботи з сервісного обслуговування та ремонту проходять перевірку якості.

Гарантія SEAT

Гарантована якість

На всі нові автомобілі SEAT, придбані в офіційній мережі, надається дворічна гарантія без обмеження пробігу.
При виявленні заводського дефекту в період дії гарантії будь-які ремонтні роботи, необхідні для усунення цього дефекту, здійснюються безкоштовно тільки у офіційного дилера SEAT.

Оригінальні запасні частини SEAT

Найкраше для вашого автомобіля

З оригінальними запасними частинами SEAT, ви завжди робите правильний вибір. Оригінальні запасні частини розроблені саме для Вашого SEAT та забезпечують максимальну якість та надійність, як і Ваш SEAT. Крім того, використання Оригінальних деталей SEAT дозволяє зберегти вартість Вашого автомобіля на момент продажу.

Технічне обслуговування

Найвищі стандарти якості

Автомобілі SEAT відповідають самим високим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.

SEAT Асистанс

Завжди на допомозі

Ми завжди раді прийти вам на домогу, щоб не сталось у дорозі.

Ви можете зателефонувати за номером: 0 800 303 789 та отримати перелік усіх асистантських послуг SEAT.