Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Надійна підтримка

SEAT Асистанс

Твоя надійна підтримка 7 днів на тиждень, 24 години на добу

0 800 303 789

Інформаційні послуги

Інформація про місцезнаходження, адресу та телефони: станцій тех. обсуговування, салонів продажу Імпортераб автозаправних станцій, медичних установ та інше.

Консультації при поломці: тех. консультація щодо експлуатації т/з, порядку та строків проходження ТО, передача термінового повідомлення від клієнта.

Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП, юридична підтримка, порядок оформлення документів, консультації лікаря по телефону.

Організаційні послуги

Організація надання послуг Клієнту без подальшої оплати.

У випадку поломки: аварійне відкритя дверей, буксування з проїжджої частини, виклик таксі та інше.

У випадку ДТП: виклик ДАІ, аварійного комісра, швидкої медичної допомоги, організація стаціонарного лікування, виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта.

Послуги технічної допомоги

Доставка пального

Запуск двигуна івід стороннього джерела живлення

Заміна пошкодженого колеса

Доставка запасного комплекту ключів

Аварійне відкриття замків

Послуги з бронюваня та оплати готелю та зворотнього квитка

Послуги, що надаються в разі технічної поломки автомобіля під час вашого перебування за межами місця проживання та неможливості ремонту автомобіля протягом 1 доби. Загальний ліміт послуг з бронювання готелю та зворотнього квитка становить 2 000 грн на рік.