ДИЗАЙН

ІНЖЕНЕРИ КРАСИ

У процесі творення автомобілів немає другорядних речей. Ми проникаємо у глибинну сутність дизайну, щоб розкрити наші цінності і характер. Саме так ми досягаємо нових рівнів бездоганності, використовуючи відчуття прекрасного як ще один інструмент.

 

 

Рульове кермо

Водій і автомобіль як єдине ціле

Кермо - ключова деталь, завдяки якій SEAT стає вашим продовженням, відображенням ваших прагнень та емоцій. Ми сприймаємо його як високотехнологічний ключ до багатьох функцій автомобіля, а виготовлення цього компонента можна порівняти зі створенням витворів мистецтва.

НАРОДЖЕННЯ ДИЗАЙНУ

Надаємо форму мріям

1
2
3
4
1
НАРОДЖЕННЯ ДИЗАЙНУ

Кожен шедевр починається зі штрихів на папері, а для створення кожної з наших розробок потрібен неабиякий досвід. 20V20 -найамбітніший та найбільш футуристичний концепт-кар, що відображає еволюцію дизайну SEAT.

2
ІДЕАЛ, ВИЛІПЛЕНИЙ ВРУЧНУ

Після створення проекту команда інженерів і дизайнерів годинами відшліфовує дизайн автомобіля, вносячи останні штрихи. Для цього зі спеціальної глини виготовляють повномасштабну модель.

3
Внутрішня краса

Кожна деталь інтер'єру - від керма і важеля коробки передач до передньої панелі і сидінь - вирізняється ергономічним дизайном, орієнтованим насамперед на водія. Адже саме інтер'єр забезпечує зв'язок водія з автомобілем, перетворюючи кожну поїздку на приємну подію.

4
ДОВГА ПОДОРОЖ

Розробка концепт-кара потребує тривалої напруженої роботи. Багато професіоналів у різних галузях докладає значних зусиль, щоб втілити наше бачення майбутнього і перетворити мрію на реальність.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Перше враження вирішальне

LEON ST CUPRA

Динамічний характер CUPRA втілений у кожній лінії його аеродинамічного дизайну. Цей автомобіль створений дарувати насолоду від запального драйву.

ФОРМУЄМО ІДЕАЛ

Модель кожного прототипу виготовляють вручну: наші дизайнери вкривають модельною глиною основу з піноматеріалу, вивіряючи при цьому кожен вигин, кожну лінію дизайну.

БЕЗДОГАННЕ ДОВЕРШЕННЯ

Усі деталі проходять найретельнішу перевірку, щоб гарантувати бездоганність кожної частини автомобіля.

КОЛІР ВИРІШУЄ ВСЕ

Колір – один із вирішальних чинників для персоналізації автомобіля. Він настільки важливий, що для наших моделей ми пропонуємо 22 привабливі відтінки лакофарбового покриття.

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ДИЗАЙН

Дизайнери SEAT від самого початку прагнуть, щоб автомобіль був якомога привабливим. Головну роль тут відіграє їхнє вміння гармонійно поєднувати форму і функціональність.

УНІКАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР

Кожна лінія екстер’єру робить свій внесок у формування сміливого і привабливого образу, підкреслюючи винятковість наших автомобілів.

ЯСКРАВИЙ ВИГЛЯД

Світлодіодні фари підвищують безпеку руху, а їх виразний дизайн підкреслює унікальний характер наших автомобілів.
ДИЗАЙН САЛОНУ

Затишне місце

ДИЗАЙН САЛОНУ

Як виробник автомобілів, ми також докладаємо зусиль, аби збуджувати емоції і відчуття. А ще - робимо все, щоб ви відчували захват від неймовірної якості щоразу, коли сідаєте у SEAT. Для цього потрібно працювати над дизайном, вивчати тактильні відчуття, досліджувати тенденції і текстури.

ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР

АЛЕХАНДРО МЕЗОНЕРО

За словами Алехандро Мезонеро (Alejandro Mesonero), шеф-дизайнера SEAT, «...ми черпаємо натхнення в усьому, що бачимо і переживаємо, й дуже важливу роль тут відіграє Барселона, місто, яким ми живемо і насолоджуємось».

SEAT: 30-РІЧЧЯ IBIZA

Початок легенди

Коли ми проектували перший SEAT Ibiza, головна ідея була простою: створити автомобіль, унікальність якого відразу зробила б його лідером у своєму сегменті. Змінилось уже три покоління, а він і досі кращий. Дозвольте чотирьом дизайнерам цього авто розповісти його історію.