Alhambra

Витрата пального

від 5,0 л/100 км

Місткість салону

7 місць

Система кріплень

ISOFIX
Дизайн

Руйнуємо шаблони

Новий SEAT Alhambra створений, щоб виділятися серед «однокласників». На перший погляд він сприймається як звичайне сімейне авто з містким салоном. Але то лише верхівка айсберга. Гострі лінії та лаконічні форми розкривають багатогранний характер і потенціал моделі. Це новий SEAT Alhambra

Технології

Найсучасніші технології

Наш девіз «ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ» ідеально відображає сутність нового SEAT Alhambra. Цей сімейний автомобіль оснащений повним комплексом високотехнологічних систем, що дозволять вам і вашим супутникам насолоджуватись небаченим комфортом у кожній подорожі. Готові насолоджуватись дорогою?

Навігаційна система
Сидіння з функцією массажу
Біксенонові фари зі світлодіодами
Камера заднього виду
БЕЗПЕКА

У надійних руках

Орієнтований у першу чергу на потреби сім'ї автомобіль, такий як новий SEAT Alhambra, повинен забезпечувати надійний захист пасажирів за будь-яких умов. Саме тому розробники SEAT не обділили увагою жодну, навіть найменшу деталь, і результатом стали максимальні п'ять зірок у рейтингу Euro NCAP. Захищати означає турбуватися, тож можете не сумніватися - SEAT Alhambra надійно захистить вас і ваших супутників.

7 Подушок безпеки
Система контролю мертвих зон
Асистент екстреного гальмування (ЕВА)
Система Drive Profile
ЕКОЛОГІЯ

Зелена альтернатива

Виробники автомобілів дуже серйозно ставляться до проблеми захисту навколишнього середовища. Компанія SEAT завжди прагнула до кращих показників економічності та екологічності своїх двигунів.

Аксесуари

Додайте все необхідне

В автомобілі завжди можна щось покращити. Але навряд чи це стосується нового SEAT Alhambra, адже хіба можна удосконалити бездоганність? Разом з тим, ви можете додати обладнання й аксесуари, покликані підвищити комфорт і функціональність та принести ще більше задоволення від поїздок. Персоналізуйте своє авто!

Сервіс

Гарантована турбота

Автомобілі SEAT повинні дарувати тільки приємні враження. Тому ми прагнемо надавати швидкий та ефективний сервіс найвищого ґатунку. Адже впевненість у професійній підтримці є запорукою абсолютного спокою.