CUPRA електрифікується

CUPRA демонструє інтер’єр ексклюзивного концепт-кара з повністю електричним приводом

22.08.2019

/ Перший автомобіль CUPRA з повністю електричним приводом створює відчуття впевненості завдяки зовнішньому дизайну, збалансованим лініям та універсальному інтер'єру
/ Концепція оформлення салону орієнтована на водія, але забезпечує комфорт усім пасажирам
/ Транспортний засіб органічно поєднує сучасні матеріали та технології для створення максимально комфортного середовища, притаманного моделям CUPRA
/ CUPRA продовжує створювати образ мобільності майбутнього, в якому поєднуються всі переваги електричних автомобілів

 

Мартурель, 22.08.2019 р. CUPRA Concept - це перший автомобіль з повністю електричним приводом цього бренду, зовнішній вигляд є уособленням сили і цілеспрямованості. Цей автомобіль - сміливий виклик майбутньому автомобілів.

Скульптурні зовнішні лінії концепт-кара знаходять своє вираження і всередині салону. Простір, який поєднує сучасні матеріальні та технологічні новинки, створює відчуття відкритості, забезпечуючи ідеальний баланс між орієнтованістю на водія та комфортом пасажирів.

Використані в салоні контрастні кольори, карбон і динамічні підходи до технології та дизайну дозволяють створити враження легкості та престижу.

Інтер'єр створено таким чином, щоб забезпечувати баланс: баланс між водієм і пасажирами, між потужністю та практичністю. CUPRA Concept містить нові ідеї того, що CUPRA може запропонувати водіям, одночасно враховуючи особисті потреби пасажирів.

Бренд CUPRA продовжує зміцнювати свої позиції як компанія, орієнтована на майбутній розвиток транспортних засобів. Вона створює автомобілі, які є справжнім втіленням ідеї руху, що підкреслює значок CUPRA, і використовує передові технології, які найкраще відповідають змінам потреб у мобільності.

Такі автомобілі, як концепт-кар CUPRA, підкреслюють успіх міжнародного бренду, який розробляє ексклюзивні продукти, що забезпечують ідеальне поєднання потужності, ефективності та пристосованості до вимог світового ринку.

Світовий дебют CUPRA Concept відбудеться на цьогорічному Франкфуртському автосалоні.

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів.

У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.