Toledo

Двигуни

TDI

Витрата пального

від 3,6 л/100 км

Об'єм багажника

550 л
ДИЗАЙН

Почуття стилю

Зручність чи задоволення? SEAT Toledo вирішує дилему родинних поїздок: SEAT Toledo поєднує в собі елегантність купе з практичністю універсала. Безпечне сімейне авто для залюблених у динаміку. І головне - за доступною ціною.

ТЕХНОЛОГІЇ

Родинні поїздки

Що таке технології SEAT Toledo? Насамперед, безпека. А ще комфорт і задоволення. Забувайте про нудні поїздки - насолоджуйтесь родинними мандрівками!

Технологія Full Link
Камера заднього виду
Датчики паркування
Система безключового доступу
БЕЗПЕКА

Усе під контролем

Безумовно, у сімейних поїздках ми найбільше цінуємо безпеку рідних. А для цього потрібні інтелектуальні системи активної й пасивної безпеки. SEAT Toledo покликаний дарувати комфорт і відмінний настрій, але за справжніми емоціями стоїть впевненість у захищеності найдорожчих людей.

Система розпізнавання втоми водія
Система контролю дистанції Front Assist
Протитуманні фари з освітленням поворотів
Система кріплень Isofix
ЕКОЛОГІЯ

Більше динаміки, менше викидів

Сучасні дизельні двигуни оснащені новітніми технологіями, що сприяють економії пального і скороченню шкідливих викидів. Взяти хоча б систему СТАРТ-СТОП та систему рекуперації енергії під час гальмування. З ними SEAT Toledo потурбується не тільки про ваш гаманець, а й про довкілля.

АКСЕСУАРИ

Заключні штрихи

Стиль, безпека, комфорт і дозвілля - SEAT Toledo пропонує усе необхідне для сучасної сім'ї. Однак оригінальні аксесуари наближають його до ідеалу.

СЕРВІС SEAT

У кращих руках

Автомобілі SEAT повинні дарувати тільки приємні враження. Тому ми прагнемо надавати швидкий та ефективний сервіс найвищого ґатунку. Адже впевненість у професійній підтримці є запорукою абсолютного спокою.