ТЕХНОЛОГІЇ

ТВІЙ ХІД. ВИБІР РОБИШ ТИ.

Що завгодно,  коли завгодно і де завгодно. Твій новий SEAT Arona оснащений технологіями, які дозволять тобі завжди залишатися на зв'язку, завдяки наявності зручного сенсорного дисплею, інтерфейсу Full Link, бездротового зарядного пристрою, безключового доступу і кнопки запуску двигуна. Звикай, що головний тут - ти.

 

 

Медіасистема Plus 8"-дюймовим дисплеєм і технологією Full Link

Тебе ніщо не спинить.

Через інтерфейс SEAT Full Link ти можеш будь-коли і будь-де з'єднати будь-який гаджет з 8-дюймовим дисплеєм медіасистеми у SEAT Arona. Соцмережі, музика і навігація - усе завдяки технологіям Apple Car Play™, Android Auto™ та Mirror Link™. Адже коли попереду усе життя, вище за тебе тільки небо.

СУЧАСНІ РІШЕННЯ

Задавай свій ритм.

Система безключового доступу "Kessy" з кнопкою запуску двигуна

Годі метушні з ключами, можеш не шукати їх у сумці. Просто підійди до Arona - і система Kessy автоматично відчинить тобі двері. Двигун уже готовий, тож лишається натиснути кнопку стартера й вирушати. Легко і просто.

Аудіосистема BEATSAUDIO™

Любиш класику? Або джаз? Може, рок? Акустична система BeatsAudio™ із підсилювачем на 300 Вт, шістьма динаміками і сабвуфером класу High-End задовольнять найвибагливіші смаки. Зроби гучніше!

СЕНСОР ДОЩУ І СВІТЛА

Погодні умови можуть змінюватись досить неочікувано. Сенсори дощу і світла у новому SEAT Arona з блискавичною швидкістю визначать, коли потрібно активувати склоочисники або пригасити світло фар під час зустрічного роз'їзду. А тобі не треба витрачати час на зайві рухи.

ОСНАЩЕННЯ САЛОНУ

Тримати все під контролем? Легко.

Змінити комплектацію

За кермо ти маєш постійно тримати все під контролем. SEAT Arona надасть всю необхідну для цього інформацію. Наприклад, дані щодо тиску в шинах, споживання пального, інформацію від асистентів водія, що розпізнають втому або допомагають у паркуванні. Всі ці дані відображаються на інформаційному дисплеї і легко зчитуються водієм майже без необхідності відводити очі від дороги.

ФУНКЦІЯ SEAT DRIVE PROFILE

Крути досхочу.

Чому хтось за тебе має вирішувати, як тобі їздити? Система SEAT Drive Profile пристосується до твоєї манери керування. Хочеш гостріший двигун? Жорсткішу підвіску? Більше спорту чи економії? Кілька секунд -і твій SEAT Arona такий саме неповторний, як і ти. Приємної поїздки.

 

 

ДВИГУНИ

Рушійна сила

Один об'єм ще не означає однаковий потенціал. Обирай силовий агрегат під стать собі. Сучасні технології та оптимальний баланс потужності й економічності - чудові можливості для нових пригод.