Турбота про майбутнє

МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

В основі усього, що ми робимо, лежить прагнення до кращого майбутнього. Це рушійна сила нашої боротьби за стійкий розвиток і той принцип, за яким ми створюємо свої автомобілі.

SEAT al Sol

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Наша сонячна електростанція, загальна площа панелей якої становить 276 000 м2, є найбільшою у світовій автомобільній промисловості. Тому можна сміливо сказати, що SEAT насправді являє собою два заводи - з виготовлення автомобілів та з виробництва сонячної електроенергії. Завдяки цьому в атмосферу щороку потрапляє на 7000 тонн CO2 менше.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Будуємо світле майбутнє

За останні півстоліття у школі стажерів SEAT підготовлено понад 2500 юнаків і дівчат. Тут досвідчені і пристрасні перфекціоністи та інженери краси передають свої знання і досвід молодому поколінню.

КРАЩИЙ РОБОТОДАВЕЦ

Чудове місце для роботи

Нещодавно SEAT отримав сертифікат кращого роботодавця 2015 року. Цим сертифікатом в Іспанії відзначають лише кращі компанії, що забезпечують дотримання високих стандартів праці.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Показники, підтверджені часом

Складовими майбутнього успіху SEAT є задоволеність наших клієнтів та відповідальний підхід до економічного зростання. Ми завершили 2014 рік із найвищим в історії SEAT прибутком (7,5 млрд євро).

Ми дотримуємось принципів корпоративного управління, що спрямовані на керування діловими ризиками та неухильне дотримання вимог законодавства і дозволяють забезпечити екологічну сталість нашої логістики.