ІННОВАЦІЇ

ПЕРЕЛОМНІ ІДЕЇ

Яскраве свідчення віри SEAT в інновації - тисяча працівників Технічного центру, нашого «мозку», який створює концепції, дизайн і проектує автомобілі, що відповідатимуть усім вимогам клієнтів.

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР

Серце SEAT

1
2
3
4
1
Технічний центр

З 1975 року, коли відкрили Технічний центр, SEAT - єдина іспанська компанія, що здійснює повний цикл проектування і виробництва власних автомобілів. Саме тут втілюються у життя інноваційні ідеї та пристрасть до перфекціонізму, саме тут ми стаємо справжніми інженерами краси.

2
Центр дизайну

Тут наші дизайнери удосконалюють екстер'єр та інтер'єр автомобіля, аби кожна модель наслідувала унікальний генотип SEAT.

3
Світловий тунель

Тут ми випробовуємо новітні технології освітлення. Перевірка інтенсивності та рівномірності світлового потоку дозволяє визначати оптимальну яскравість світла фар автомобіля.

 

 

4
Акустичний центр

Щоб гарантувати максимальний акустичний комфорт, наші інженери перевіряють все - від шуму двигуна до звуку закривання дверей.

Повністю світлодіодні фари

Яскрава інновація

SEAT Leon першим у своєму сегменті отримав повністю світлодіодні фари. Створюючи відчуття керування при світлі дня, ці фари являють собою справжній прорив і доводять наше прагнення до інновацій.

Віртуальна симуляція

Візуалізуємо бездоганність

Використовуючи найдосконаліші технології, ми створюємо віртуальні зразки кожної деталі кожного автомобіля і навіть складаємо його. Це дає змогу ще до «матеріалізації» авто ретельно все вивчити і перевірити бездоганність припасування компонентів.

Комунікаційні можливості

Повний контакт

SEAT розробляє власні комунікаційні технології та додатки, які дозволяють залишатись на зв’язку в дорозі, не пропускаючи нічого важливого, а отже, покращують враження від керування.

Читання вголос

Синхронізуйте електронну пошту, Twitter, Facebook та RSS-потоки з вашого мобільного пристрою, і додаток DriveApp читатиме повідомлення вголос.

SEAT DriveApp

Додаток SEAT DriveApp дає змогу користуватися різноманітними сервісами на кшталт прогнозу погоди і соціальних мереж, а також виконувати численні практичні завдання, спрямовані на покращення ваших водійських навичок. Потребує підключення через MirrorLink™.

CHALLENGER

Ця функція додатка SEAT DriveApp передбачає виконання різноманітних практичних завдань під час керування автомобілем і дозволяє покращити ваші водійські навички.

Full Link

Технологія Full Link дає змогу безпечно користуватися можливостями смартфона з використанням протоколів MirrorLink™, Android Auto™ або Apple CarPlay™.

Персоналізоване головне меню

Головне меню пропонує широкі можливості для індивідуалізації і дає змогу розташувати улюблені додатки та віджети у буквальному сенсі на кінчиках ваших пальців.
ПАСИВНА БЕЗПЕКА

Перевірена надійність

Наша мета - ідеальний баланс між гарним дизайном і цілковитою надійністю кузова, який зможе якнайкраще захистити пасажирів та пішоходів. Над реалізацією цього задуму працює команда інженерів з пасивної безпеки, яких можна сміливо назвати справжніми фанатами своєї справи.

ВІРТУАЛЬНИЙ ЗАВОД

Оцифровуємо людські відчуття

Надсучасні технології віртуалізації дозволяють нашим працівникам грунтовно вивчати автомобілі і знайомити з ними свої органи чуттів ще до початку виробництва. Для цього їм доводиться працювати виключно у світі вражень та відчуттів.