Підключення смартфонів

Розумні рішення

Ми доклали багато зусиль у розробці системи, яка інтегрує ваш смартфон в мультимедійну систему вашого SEAT для того, щоб залишатися на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці. Простіше кажучи: "Технології для задоволення".

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Full Link

Full Link являє собою революційний розвиток технологій підключення смартфонів до медіасистеми автомобіля. Сповна скористайтесь усіма комунікаційними можливостями цієї системи - від отримання інформації про популярні додатки до прослуховування улюбленої музики. І головне: як можна здогадатися із назви, система Full Link підтримує як Android-смартфони, так і пристрої на базі iOS, що забезпечується завдяки сумісності з технологіями Mirror LinkTM, Android AutoTM та Apple CarPlay®.

Крім цього, найновіша версія додатка SEAT ConnectApp, розробленого спеціально для використання з MirrorLinkTM, дозволяє гарантовано користуватися новими функціями й отримувати оновлення для вашої моделі SEAT.

MirrorLink™

Ідеальне з'єднання смартфона з вашим SEAT: це стало можливим завдяки технології MirrorLinkTM. Для відображення сумісних додатків на екрані медіасистеми SEAT Media System Plus достатньо лише підключити сумісний смартфон на базі Android та змінити відповідні настройки. І все це - без потреби навіть брати телефон у руки.

SEAT DriveApp

Створений спеціально для роботи з MirrorLinkTM додаток SEAT DriveApp зробить неповторною кожну поїздку. Ви зможете отримувати підібрану на свій смак інформацію, новини й електронну пошту, а також насолоджуватись власною колекцією музики та подкастів.
Розроблений спільно із Samsung додаток SEAT ConnectApp розширив можливості програми SEAT Drive App, що отримала ряд ексклюзивних функцій, зокрема керування жестами і перегляд фотогалерей.
Ідеальний варіант для користування смартфоном Samsung A3, що входить до комплектації Ibiza CONNECT.

Android Auto™

Розроблено Google, створено для користувачів Android: завдяки Android Auto™ ви зможете керувати функціями свого смартфона, не відволікаючись від дороги. Додатками Google Карти, Spotify чи Skype можна користуватися за допомогою багатофункціонального керма, сенсорного екрана або голосових команд.

Apple CarPlay™

Авжеж, власники iPhone також можуть легко підключитися до свого SEAT за допомогою технології Full Link: технологія CarPlayTM від Apple дає змогу переносити на екран медіасистеми SEAT Media System Plus зображення екрана усіх смартфонів, починаючи з моделі iPhone 5. Керувати функціями пристрою можна за допомогою багатофункціонального керма, сенсорного екрана або навіть голосом.