Гарантія SEAT

Надійний захист

Два роки гарантії

На всі нові автомобілі SEAT, придбані в офіційній мережі, надається дворічна гарантія без обмеження пробігу.
При виявленні заводського дефекту в період дії гарантії будь-які ремонтні роботи, необхідні для усунення цього дефекту, здійснюються безкоштовно тільки у офіційного дилера SEAT.

Умови гарантії:

• Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природнього зносу або в результаті некорректної експлуатації або в участі в спортивних змаганнях;
• Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність SEAT. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль;
• Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля;
• Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії.

Гарантійний ремонт за кордоном

При необхідності ремонту автомобіля під час перебування за кордоном, в період дії дворічной гарантії, зверніться на СТО будь-якого офіційного дилера або сервісного партнера SEAT, що має право здійснювати гарантійний ремонт в країні вашого місцезнаходження.
Для ремонту необхідно надати інформацію про проведення техоглядів та технічного обслуговування, що міститься в «Сервісній книжці». Гарантійний ремонт здійснюватимється безкоштовно.

Гарантія від корозіі

Всі сучасні моделі SEAT в процесі виробництва повністю захищаються від утворення корозії, яка виникає на внутрішній поверхні кузова. Термін дії гарантії на захист від наскрізної корозії, викликаної проникненням іржі, з внутрішньої поверхні кузова на зовнішню, становить 12 років з моменту першої реєстрації.

Умови гарантії:
• При виявленні дефекту ви зобов'язані негайно повідомити про нього найближчого офіційного дилера SEAT. За умови дії гарантійного періоду.
• Наскрізна корозія не повинна бути викликана пошкодженням, відсутністю або недостатнім доглядом або технічним обслуговуванням автомобіля або зовнішньої корозією.
• Область, що стала приводом для пред'явлення претензії, не виникла в результаті проведення ремонтних робіт з нижчим рівнем захисту від наскрізної корозії.

За більш детальною інформацією, щодо умов гарантії звертайтеся до Вашого найближчого дилера або сервісного партнера SEAT.