РОЗВИТОК

ТАМ, ДЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ТАЛАНТИ

МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО

Різноманіття профілів

Компанія SEAT прагне пропонувати своїм (майбутнім) працівникам найвищі стандарти якості робочого середовища. Для цього ми зосереджуємо увагу на талантах, пам'ятаючи про такі цілі:

- Привабливі посади

- Можливості для особистого зростання

- Якісна співпраця, лідерство та співучасть

- Залежність розміру зарплати від ефективності роботи

- Стабільність

- Гордість за бренд і продукцію

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

Внутрішній розвиток наших працівників

Наш успіх став можливим завдяки внеску всіх наших працівників, саме тому ми інвестуємо в їх навчання і розвиток. В основі професійного розвитку в SEAT лежать два фундаментальні компоненти - спеціалізація та лідерство, і в кожній із цих сфер ми надаємо своїм працівникам необхідні інструменти для професійного зростання. Розвивайтесь разом з нами у середовищі, що пропонує можливість навчання за різноманітними напрямками підготовки. SEAT відкриває перед вами світ можливостей.

Світ можливостей разом з Volkswagen Group

МІЖНАРОДНІ МОЖЛИВОСТІ

На додачу до умов для внутрішнього розвитку компанія SEAT як член концерну Volkswagen Group пропонує можливості для побудови міжнародної кар'єри: 12 брендів, понад 100 заводів та більш ніж 560 000 працівників - це цілий світ можливостей, який відкриває перед вами SEAT.

Наша прихильність до молодих талантів

Ви студент або випускник і бажаєте дізнатися більше про нашу компанію і наші цінності? У рамках ініціативи «SEAT зустрічає студентів» («SEAT meets Students») Департамент персоналу організовує і бере участь у різноманітних заходах, покликаних продемонструвати наше прихильне ставлення до молодих талантів та наблизити нашу компанію до студентського світу. Якщо ви бажаєте навчатись і будувати кар'єру у компанії, що є одним із найбільших автовиробників Іспанії, зверніть увагу на наші програми «New Generation» і починайте зростати разом з нами: