Нове призначення

Аксель Андорфф – новий віце-президент SEAT з досліджень і розробок

02.28.2019

З 1-го березня він замінить на цій посаді д-ра Матіаса Рабе, який після 8 років участі в роботі Виконавчого комітету SEAT очолить новий напрям технічного розвитку бренда Volkswagen

/ Новий віце-президент має майже 20-річний досвід роботи в Daimler

/ Він відповідатиме за підготовку SEAT до викликів майбутнього, пов'язаних насамперед з технологіями зв'язку, електрифікацією й новими рішеннями для сфери мобільності

Марторель, 28 лютого 2019 року. - Починаючи з 1 березня, Аксель Андорфф (Axel Andorff) виконуватиме обов'язки віце-президента SEAT з досліджень і розробок. Новий віце-президент, за плечима якого майже 20-річний досвід роботи в Daimler, стимулюватиме реалізацію інноваційних проектів компанії передусім щодо автомобільних комунікацій та електрифікації, а також розроблятиме рішення й нові форми мобільності.

Як віце-президент SEAT з досліджень і розробок пан Андорфф підпорядковуватиметься президентові компанії Лука де Мео (Luca de Meo) та ввійде до складу Виконавчого комітету. На цьому посту він замінить д-ра Матіаса Рабе (Dr. Matthias Rabe), який після 8 років участі в роботі іспанського автовиробника очолить новий напрям технічного розвитку бренда Volkswagen.

«Ми пам'ятатимемо про зміни, які приніс нашій компанії Матіас Рабе. Завдяки його роботі над продуктами ми вже кілька років є одним з автомобільних брендів з найшвидшими темпами зростання в Європі, а зараз переходимо на наступний рівень. Аксель Андорфф, якого я радий вітати, працюватиме над важливим завданням з консолідації орієнтованих на майбутнє поточних проектів і надалі підтримуватиме інновації, що є основою нашої трансформації та дадуть змогу SEAT уже сьогодні впевнено дивитися в майбутнє», - запевнив Лука де Мео.

Віце-президент SEAT з досліджень і розробок відповідає за сфери дизайну, пов'язані з визначенням концепцій усіх автомобілів бренда, а також за роботу Технічного центру SEAT - центру знань, у якому понад 1000 інженерів розробляють інновації для автомобілів і рішення для сфери мобільності майбутнього.

46-річний Андорфф отримав вищу технічну та економічну освіту в університеті м. Кайзерслаутерн (Kaiserslautern), Німеччина. Кар'єру він збудував у компанії Daimler, де почав працювати 2000 року. До лютого цього року пан Андорфф п'ять років відповідав за розробку концепції архітектури електричних і компактних автомобілів Mercedes-Benz. Перед цим він обіймав різні посади у сфері досліджень і розробок та закупівель цієї компанії. Серед іншого пан Андорфф очолював розробку першого покоління моделей GLA, CLA та CLA Shooting Brake. Крім того, створив й очолив закупівельну мережу Daimler у Китаї.

 

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

 

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.