Стратегічне партнерство

SEAT і Telefónica уклали угоду про поширення цифрових технологій в автомобільній галузі

11.06.2017

 /         Компанії використають аналітичні дані для роботи над засобами мобільності в містах

/         Співпраця передбачає випробування п'ятого покоління мобільного зв'язку в Іспанії та його застосування в мережевих автомобілях

/         Партнери розроблять цифрові проекти Четвертої промислової революції й відкриті інновації виробничого процесу

Президенти SEAT і Telefónica España Лука де Мео (Luca de Meo) і Луїс Мігель Гільперз (Luis Miguel Gilpérez) підписали угоду про спільне розроблення інноваційних проектів в автомобільній промисловості. Завдяки Telefónica як стратегічному постачальнику IT-послуг SEAT і надалі посідатиме чільне місце у виробництві цифрових мережевих засобів мобільності.

Партнери визначили головні напрями співпраці: спільно використовувати аналітичну інформацію зі знеособлених сукупних даних, аби знайти оптимальні рішення мобільності; застосовувати стандарт 5G в мережевому авто й упроваджувати цифрові технології у виробничий процес.

«Завдяки співпраці SEAT утвердиться як провідне підприємство в галузі цифрового розвитку. Спільно з Telefónica ми вдосконалимо мобільні сервіси для ще легшого керування, а за допомогою інновацій поліпшимо виробничий процес і взаємодію з постачальниками», - запевнив президент SEAT Лука де Мео.

Президент Telefónica España Луїс Мігель Гільперз зазначив: «Новітні технології мають революційне значення для автомобільної сфери, і ми прагнемо стати провідним партнером SEAT, аби компанія першою впровадила їх. Зокрема, Telefónica і SEAT спробують застосувати «великі дані» і блокчейни в автомобільній промисловості й використати стандарт 5G для мережевого авто».

Стрижневим пунктом співпраці є створення мережевого автомобіля за допомогою технологій 5G. П'яте покоління мобільних мереж Telefónica поліпшить якість і швидкість зв'язку, збільшить його обсяг і зменшить затримки. Тож у мережевому авто з'являться нові можливості й функції. Об'єднані робочі групи працюватимуть над новими можливостями застосування цієї технології в автомобілях. Найкращі інновації випробують у реальних умовах, де Telefónica вже встановила новий зв'язок.

Крім того, розроблятимуть й упроваджуватимуть інновації Четвертої промислової революції у процес виробництва автомобілів. Зокрема, Telefónica і SEAT намагаються застосувати технологію розподіленого зберігання баз даних (блокчейн) до відстеження запчастин у ланцюзі постачання на Марторельському заводі. А ще, компанії спробують керувати закупівлями й взаєминами з постачальниками через Інтернет речей.

Угода передбачає роботу з інструментами і сполучними пристроями для збору, управління й аналізу даних в конфіденційний, безпечний і прозорий для користувачів спосіб. До того ж партнери досліджуватимуть переваги великих даних і спільного користування даними, створюючи нові мобільні можливості. Фахівці працюватимуть над поліпшенням мобільних сервісів для кращого керування дорожнім рухом, паркуванням тощо.

 

Про Telefónica

Telefónica  - одна з найбільших у світі телекомунікаційних компаній за ринковою капіталізацією і клієнтською базою, що пропонує комплексні послуги та якісний зв'язок, використовуючи найкращі стаціонарні, мобільні й широкосмугові мережі. Підприємство надає унікальні пропозиції, засновані на цінностях компанії й інтересах споживачів. Telefónica стрімко росте, її представництва є у 21 країні, зокрема в Іспанії, Європі й Латинській Америці, де їх найбільше, а клієнтська база налічує 346 мільйонів абонентів. Це приватна компанія з понад 1,5 мільйона прямих акціонерів. Її статутний капітал сягає 5 192 131 686 простих акцій, що котируються на фондових біржах Іспанії, Лондона, Нью-Йорка, Ліми й Буенос-Айреса.