БЕЗПЕКА

Без зайвих турбот

Головним пріоритетом для батьків завжди має бути душевний спокій. У цьому вам допоможе комплекс технологій оновленого SEAT Leon ST, що включає, зокрема, систему розпізнавання втоми та адаптивний круїз-контроль. З ними ви і ваша сім'я будете почуватися у цілковитій безпеці.

АСИСТЕНТ РУХУ В ЗАТОРАХ

Годі нервуватись, насолоджуйтесь!

Оновлений SEAT Leon ST дозволяє перетворити «тягнучку» на чудову можливість розслабитись. Електроніка обчислює відстань до інших автомобілів і керує прискоренням вашого авто, тримаючи безпечну дистанцію до машини попереду.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Додаткова підтримка

Просто задайте швидкість і насолоджуйтесь родинною подорожжю. Адаптивний круїз-контроль сам прискорює й уповільнює автомобіль відповідно до швидкості потоку, тож можна відпустити педаль і розслабитись.

АСИСТЕНТИ ВОДІЯ

Безтурботне життя

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Сімейне життя сповнене переживань і здатне виснажити будь-кого. Але в поїздках ви можете не турбуватися - про вашу пильність подбає система розпізнавання втоми.

АСИСТЕНТ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

Асистент дальнього світла автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Він розпізнає зустрічний і попутний транспорт та реагує на вуличне освітлення.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

За допомогою фронтальної відеокамери система розпізнає знаки обмеження швидкості, заборони обгону чи дорожніх робіт, і попереджає водія про зміну ситуації на дорозі.

ФУНКЦІЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ПІШОХОДІВ

Завжди насторожі

Додаткова пара очей ніколи не завадить. Функція розпізнавання пішоходів реагує на людей, які перетинають дорогу перед автомобілем, сповіщає водія звуковим та візуальним сигналом, а потім автоматично застосовує гальма.

СИСТЕМА СТАРТ-СТОП

З турботою про довкілля

Зменшуйте викиди й економте гроші. Коли автомобіль стоїть на місці, електроніка вимикає двигун. Щойно автомобіль попереду рушає, двигун автоматично запускається, щоб ви могли продовжувати рух.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.