Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Технології

Розумна техніка

Справлятися з викликами активного життя інколи буває непросто, тому варто мати напоготові необхідні технічні рішення. Надсучасне оснащення  SEAT Leon дозволяє зробити приємнішою будь-яку ситуацію.

Розслабтесь і насолоджуйтесь

Розваги для кожного

Медіанавігаційна система Navi Plus - є! Медіасистема Media System Plus - є! Завдяки технології Full Link та мультимедійній системі з екраном 8" ви матимете під рукою все для розваг і ніколи не зіб'єтеся з правильного курсу.

Як це працює
Життя у стилі «вільні руки»

Бездротовий зарядний пристрій

Можливо, ви звикли мати резервний план, проте в SEAT Leon можете розслабитись. Якщо телефон розрядиться, під рукою завжди буде бездротовий зарядний пристрій. Хіба може бути щось краще? Менше дротів, менше безладу!

Комфорт і технології

Розслабтесь і насолоджуйтесь

Датчик дощу та світла

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники у дощову погоду. А з датчиком світла SEAT Leon самостійно визначає, у якому режимі мають працювати фари.

Функція My BEAT

Автомобіль, що живе у вашому ритмі. SEAT Leon щоразу зустрічає тепло: щойно ви наближуєтесь з ключем, кнопка стартера ритмічно підсвічується.

Система безключового доступу

Зайняті руки? Звісно! Система безключогового доступу дозволяє замикати й відмикати автомобіль без ключа.

Система SEAT DRIVE PROFILE

Справи не завжди йдуть так, як хочеться, а життя взагалі може бути непередбачуваним. Разом з тим, у своєму авто господар положення тільки ви. Перемикаючи режими Normal, Sport, Eco та Individual, ви можете повністю контролювати динаміку руху.

Камера заднього виду

Додаткова пара очей

Мабуть, кожен з водіїв хоч раз потребував очей на потилиці. Що ж, SEAT Leon рятує камерою заднього виду. З нею ви будете бачити все, що відбувається позаду авто.

Цифрова комбінація приладів Full Digital

Одного вигляду достатньо.

Цифрова комбінація приладів Full Digital показує все, що потрібно.

Дізнатися більше про  SEAT Leon 5D?