Безпека

Життя надто коротке, щоб постійно турбуватись.

Розслабтесь. SEAT Ibiza створений для того, щоб ви і пасажири були у цілковитій безпеці. Тож можете забути про дрібниці і зосередитись на головному. Наприклад, на відчутті задоволення.

Подушки безпеки

Можете полегшено зітхнути.

Якщо станеться найгірше, розумний блок управління подушками безпеки SEAT Ibiza забезпечить ідеальне реагування. Захистити водія і пасажира допоможуть шторки безпеки та бокові подушки безпеки.

Запорука безпеки

Ваша надійна підтримка.

Адаптивний круїз-контроль з обмежувачем швидкості пристосовується до швидкості потоку транспорту, система контролю дистанції спереду автоматично гальмує у критичних ситуаціях, а система розпізнавання втоми водія вчасно нагадує про необхідність перепочити. Отже, ви будете готові до несподіванок.

Перегляньте функції
Електронна система стабілізації (ESC)

Навіщо витрачати зайві зусилля?

Система стабілізації нового покоління повністю виправдовує свою назву. За найменших ознак пробуксовки SEAT Ibiza автоматично зменшує швидкість, а система запобігання вторинним зіткненням дозволяє уникнути небезпечних заносів.

 

Асистент рушання вгору (Hill Hold Control)

Все вище і вище.

SEAT Ibiza без проблем підкорить міські схили. З асистентом рушання вгору це дитяча забавка. Автомобіль не покотиться назад, щойно ви відпустите педаль гальма. Можете сміливо продовжувати підйом.

Принцип роботи
Система контролю тиску в шинах

Хочете, щоб автомобіль як слід поводився на дорозі?

Потурбуйтесь про тиск у шинах. У цьому допоможе ваша Ibiza. Система контролю тиску в шинах постійно відстежує його значення, щоб ви могли впевнено почуватись на дорозі.

Дізнайтеся більше про SEAT Ibiza