Оригінальні аксесуари SEAT

Більше жодних шаблонів!

Все у ваших руках. Широкий асортимент привабливих аеродинамічних і зручних аксесуарів - чудовий спосіб виділитись із юрби та зробити кожну подорож ще яскравішою. Це ж ваш SEAT Ibiza, то чому б не зробити його унікальниВсе у ваших руках. Широкий асортимент привабливих аеродинамічних і зручних аксесуарів - чудовий спосіб виділитись із юрби та зробити кожну подорож ще яскравішою. Це ж ваш SEAT Ibiza, то чому б не зробити його ум?

Легкосплавні Диски

Від елегантних до спортивних

З ексклюзивними колісними дисками, що відтепер доступні й у варіанті діаметром 17", ви навряд чи пастимете задніх. Легкі сплави - гарантія міцності та малої ваги незалежно від обраного вами дизайну. А завдяки нанесеному методом гальванізації захисному покриттю диски завжди будуть як нові.

Транспорт

Рішення для кожного багажу


Будь то відпочинок, дозвілля або спорт. З транспортними рішеннями SEAT у вас завжди є все, що важливо для вас.

Розваги

Актуальні технології

Новітні технології не тільки під капотом, але і в інтер'єрі. Наприклад, адаптери для смартфонів і музичних програвачів забезпечують найвищий рівень підключення. Завдяки системі "вільні руки" ви можете легко зосередитися на трафіку і здійснювати дзвінки одночасно. Доступні навігаційні пристрої завжди показують вам найшвидший шлях до місця призначення.

Декор інтер’єру

Зміни – завжди прекрасно

Від керма, підлогових килимків і педалей до порогів та важеля селектора - персоналізувати можна кожну деталь інтер'єру. Для цього доступні три яскраві пакети стилізації: Sport, Trend та Urban Tech.

Дізнатися більше про SEAT Ibiza?