ДИЗАЙН

ОДИНИЦІ СТВОРЮЮТЬ. МІЛЬЙОНИ НАСЛІДУЮТЬ.

Змінюй своє життя й готуйся до дива. SEAT Arona особливий і зовні, і всередині. Ідеальне поєднання форми й функціональності. Приймай виклик.

ЕКСТЕР'ЄР

Тобі личить впевненість.

Навіщо себе стримувати?SEAT Аrona для тих, хто прагне виділитись з натовпу. Повністю світлодіодні фари і задні світлодіодні ліхтарі освітлюють шлях і виділяють тебе з натовпу. А гострі грані та динамічні лінії додають зухвалості й блиску. Arona для тих, хто сміливо робить вибір на користь індивідуальності.

Кольори кузова

Довірся своїм інстинктам.

Інші
Легкосплавні диски

Опановуй нові шляхи.

Потужність. Легкість. Маневреність. Тільки ти знаєш, чого ти хочеш. Зроби це стильно. А завдяки захисту колісних арок і великому дорожньому просвіту SEAT Arona ніщо тебе не зупинить.

ІНТЕР'ЄР

Маєш високі вимоги? Певна річ.

Приходить час у житті, коли тобі хочеться більшого. Більше простору. Більше інноваційних рішень. Отже, висувай свої вимоги. Вимагай більшого. SEAT Arona готовий до цього.

Важіль перемикання передач

Вишукана деталь

Сенсорний дисплей

Легке керування

Передні сидіння

Будь вище за інших

Передня панель

Тут керуєш ти

Комфортні сидіння

Комфорт для кожного
ОББИВКА СИДІНЬ

Відчуваєш свою винятковість?

Салон твого Arona скаже все і без слів. Підбери оббивку на власний смак і здивуй всіх. Адже краще виділятись, ніж бути як решта, згодні?

 

 

БАГАТОКОЛІРНЕ ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ

Атмосфера. Створена тобою.

ЗМІНИТИ КОЛІР

Життя може бути чудовим, коли йдеш на поклик свого внутрішнього голосу. Колір фонового освітлення у салоні SEAT Arona змінюється одним дотиком, залежно від твого настрою.

САЛОН

Тут удосталь місця для всіх.

Потягнися. Розправ плечі. Рухайся вільно. Візьми із собою усю родину, компанію друзів або просто спакуй речі і вирушай наодинці. У твоєму SEAT Arona вистачить місця для всього (і навіть більше).

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

Навіщо йти на компроміси?

Іноді бувають ситуації, коли потрібно транспортувати великі, громіздкі речі. Для цього SEAT Arona має 400 літрів багажного простору. Що тобі з ним робити? Що завгодно.