Технології

Стресу - ні. Задоволенню - так.

Абсолютна плавність ходу завдяки надсучасним технологіям. Для водія це означає іще більше насолоди від перебування за кермом нового SEAT Ateca.

Цифрова комбінація приладів

Центр управління.

Дисплей цифрової комбінації приладів діагоналлю 26 см (10,25 дюймів) відтепер розділений на три зони. Це полегшує пошук необхідної інформації і допомагає водієві зосередитись на дорозі.

Для поціновувачів традиційних рішень, звісно, пропонується аналоговий варіант панелі приборів.

Посунь праворуч, щоб подивитися більше
Full Link та індукційна зарядка (опція)

Бездротова синхронізація

Світ діджиталізується, SEAT Ateca - теж. Бездротова синхронізація смартфону з мультимедійною системою автомобіля можлива через Full Link. Так-так, додатками зі смартфону можна користуватись на сенсорному дисплеї SEAT Ateca. В автомобілі є три інтерфейси для підключення смартфонів через Full Link: MirrorLink®, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™, але хочемо попередити, що не усі додатки пропонуються для кожної з цих технологій.

Повний заряд і жодних дротів: просто розташуйте смартфон на опціонально доступній індукційній зарядці, і SEAT Ateca зарядить Ваш смартфон.*

*подбайте про те, щоб Ваш смартфон підтримував цю функцію

Hola!

Підсвітка біля передніх дверей

Зручно і просто. Підсвітка для ніг біля дверей водія і переднього пасажира. Автомобіль вітає вас радісним яскравим «Hola!» (з ісп. "Привіт!"). 

Опція Easy Open

Кришка багажника з системою "Handsfree"

Як часто Ви стоїте з повними сумками перед багажником свого автомобіля і не можете відчинити його, бо Ваші руки в цей час зайняті? Easy Open дозволяє відчинити двері багажного відділення без допомоги рук. Якщо Ви носите ключі від автомобіля в кишені, потрібно лише зробити легкий рух ногою під задньою частиною автомобіля - і двері багажного відділення відчиняться.

Так само легко можна закрити двері багажного відсіку: просто натисніть кнопку з внутрішньої сторони. Двері багажного відділення замикаються лише тоді, коли Ви разом із ключем відійдете від задньої часини автомобіля (або через 20 секунд). Так комфорт починається ще до початку поїздки.

Корисні опції, варті вашої уваги

Технології, які полегшать вам життя

Система безключового доступу Kessy

 Більше не потрібно шукати ключ від автомобіля у кишенях або сумочці. Просто візьміть його з собою, а двері SEAT Ateca відкриються автоматично (і так само закриються з єдиного доторку до ручки). Запуск двигуна - звісно ж, з кнопки. 

Підігрів керма

Забудьте про холодне кермо! Адже ми дбаємо про ваш комфорт, саме тому SEAT Ateca оснащено підігрівом керма*, який працює у трьох режимах! Активована функція додасть домашнього затишку і комфорту під час перебування за кермом.

* підігрів доступний серійно або в якості додаткового обладнання

Лобове скло з Climacoat

SEAT Ateca родом з теплих іспанських країв, та він добре пристосований і повністю готовий до справжньої української зими. Опційно доступна система Climacoat взимку допомагає розморозити замерзле скло менш ніж за 3 хвилини, а влітку відбиває сонячні промені, щоб підтримувати комфортну температуру в салоні, мінімізуючи споживання кондиціонера та зменшуючи відблиски для безпеки на дорозі. 

Пакет "Convenience" Датчик дощу та світла (вкл. Coming&Leaving home), дзеркало в салоні з авт. затемненням

Погодні умови можуть змінюватись досить неочікувано. Сенсори дощу і світла у новому SEAT Ateca з блискавичною швидкістю визначать, коли потрібно активувати склоочисники або пригасити світло фар під час зустрічного роз'їзду. А тобі не треба витрачати час на зайві рухи.

Повна синхронізація

Постійний зв'язок

Перебувай на постійному зв'язку зі своїм автомобілем навіть на відстані. SEAT CONNECT надає можливість бездротової синхронізації Вашого смартфону і авто. 

Бажаєте дізнатися більше про новий SEAT Ateca?