ТЕХНОЛОГІЇ

Зв'язок зі світом

Сучасні технології SEAT Ateca спрощують

повсякденне життя і наповнюють його

приємними емоціями.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Розрядився смартфон? Жодних проблем!

Якщо вашому ґаджету не вистачає енергії, просто покладіть його поверх бездротового зарядного пристрою. Про решту розумна техніка подбає сама.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ПАРКУВАННЯ

Простіше простого

Набридло нервуватися під час паркування? Система кругового огляду використовує чотири камери для контролю простору навкруги автомобіля, а система Park Assist вимірює відстань до перешкод за допомогою ультразвукових датчиків і навіть сама повертає кермо.

FULL LINK

Майстер інтеграції

ПЕРЕМИКАЙТЕ ДИСПЛЕЙ

Технологія Full Link дозволяє підключати смартфон до мультимедійної системи за допомогою протоколів Apple CarPlay™, Android Auto™ або MirrorLink™. А отже, більшістю мобільних додатків можна легко і безпечно користуватися навіть під час поїздки.

БЕЗКОНТАКТНА ТЕХНОЛОГІЯ

Простіше життя

1
2
3
4
1

ФУНКЦІЯ EASY OPEN

Easy Open - функція безконтактного відкривання багажника. Щойно сенсори під заднім бампером розпізнають рух ноги, кришка багажника відкривається автоматично. Легко, зручно і комфортно.

2

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ

Завдяки системі KESSY ви забудете про метушню з ключами. Просто підійдіть до автомобіля - відповідні двері відмикаються автоматично.

3

ФУНКЦІЯ MY BEAT

Щойно ви наближаєтесь до автомобіля з ключем, кнопка стартера починає пульсувати червоним кольором у ритмі серця.

4

ФАРКОП З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Фаркоп з електроприводом легко розкладається за допомогою кнопки. SEAT Ateca готовий до будь-яких викликів!

Ощадливий містянин

Двигуни SEAT Ateca дивують не лише віддачею, а й помірним

споживанням пального. Іспанський кросовер не поступається

силою заради економії, а отже, справжні емоції і задоволенн

вам гарантовані.

SEAT DRIVE PROFILE

Свій стиль

Як можна управляти динамікою руху? Все просто: поворотним селектором на центральному тунелі вибираємо режим Normal, Eco, Sport, Individual, Off Road або Snow.

АВТОНОМНИЙ ОПАЛЮВАЧ

Щоденна готовність

Починайте день з приємного тепла! Автономний опалювач дає змогу створити в автомобілі комфортний мікроклімат ще до початку поїздки.

Увімк

АВТОНОМНИЙ ОПАЛЮВАЧ

Щоденна готовність

Починайте день з приємного тепла! Автономний опалювач дає змогу створити в автомобілі комфортний мікроклімат ще до початку поїздки.

УВІМКНІТЬ ПОВНИЙ ПРИВОД

Наперекір негоді

ЗМІНЮЙТЕ ПОГОДНІ УМОВИ

Система повного привода 4DRIVE дає змогу впевнено пересуватися за всяких погодних і дорожніх умов. А додаткові профілі настройок шасі Off-Road та Snow обіцяють більше комфорту за межами асфальту.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.