Функції безпеки

Питання безпеки не повинно доставляти клопоту.

На дорозі потрібно бути пильним. Новий SEAT Ateca оснащено найсучаснішими функціями безпеки. Ви можете повністю зосередитися на кермуванні. 

Система контролю дистанції спереду Front Assist

Повний спокій.

Опціональна система контролю дистанції попереду Front Assist із функцією екстреного гальмування допоможе суттєво зменшити ризики або і взагалі уникнути фронтальних зіткнень у разі, якщо водій з певних причин не реагує у критичній ситуації, коли з'являється перешкода попереду. У такій ситуації водій отримає відповідне попередження, і система допоможе у гальмуванні для зменшення сили зіткнення.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Взірцева поведінка в потоці.

Вдосконалена система адаптивного круїз-контролю (ACC) із завбачливою функцією регулювання швидкості допоможе Вам дотримуватися налаштованої максимальної швидкості, а також мінімальної відстані до автомобіля, що рухається попереду. Оскільки враховуються офіційні обмеження швидкості, Ви можете уникнути перевищення швидкості. Крім того, система розраховує ідеальну швидкість у поворотах на основі передбачених даних про відрізок шляху. Таким чином, підвищується Ваш комфорт від керування автомобілем, а споживання пального знижується.

Park Assist

Система напівавтоматичного паркування

Park Assist визначає паркувальне місце самостійно, коли Ви проїжджаєте повз на швидкості до 40 км/год. Система не тільки допомагає під час поздовжнього паркування заднім ходом, але й також допомагає під час поздовжнього та поперечного паркування переднім ходом, наприклад, на підземних стоянках в умовах обмеженого простору. Вам просто необхідно натискати на педалі акселератора та гальм, а система буде направляти Ваш автомобіль за ідеальною траєкторією на місце для паркування, а також допоможе виїхати з місця поздовжнього паркування. Ви можете у будь-який момент взяти керування на себе або вимкнути систему, просто узявши кермо або натиснувши кнопку системи Park Assist.

Розумні асистенти

Допомога не завадить

Функція Auto Hold

Функція Auto Hold є доповненням до електричного стоянкового гальма для більшої зручності й додаткової безпеки. Система задіює ABS/ESC і зупиняє автомобіль, якщо він випадково покотиться вниз по схилу під час зупинки або рушання. 

Асистент руху з причіпом

Асистент руху з причіпом Trailer Assist надає допомогу при маневруванні під час поперечного паркування і забезпечує можливість більш точного руху заднім ходом.

Передні і задні датчики паркування

Паркування більше не буде для Вас стресом. Відтепер це під силу навіть новачкам за кермом. Чутливі й обачні датчики парковки ненав'язливо допоможуть Вам запаркувати автомобіль у вузькому місці або за умови недостатньої оглядовості. 

SEAT Highway Assist

Cистема допомоги їзди на автомагістралі

Система автоматичного перемикання ближнього/дальнього світла запобігає осліпленню водіїв авто, що рухаються вам на зустріч.

Безпека і сервіс

Завжди на зв'язку. Завжди у безпеці.

Перебувайте у комфортному спокої незалежко від того, де Ви є. Завдяки наявності кнопки екстреного виклику Ви почуватиметься захищеним. Завжди на зв'язку. Завжди у безпеці.

Повна синхронізація

Постійний зв'язок

Перебувай на постійному зв'язку зі своїм автомобілем навіть на відстані. SEAT CONNECT надає можливість бездротової синхронізації Вашого смартфону і авто. 

Бажаєте дізнатися більше про новий SEAT Ateca?