Технології

Кермуєш ти.

Сучасні технології для вашого сучасного життя. Новий SEAT Arona тримає вас на зв'язку, тому ви можете мати те, що хочете, коли забажаєте. Де б ви не були.

Асистент паркування

Напівавтоматичне паркування.

Ваш Arona сканує місця для паркування, щоб визначити найкращу відстань для паралельного паркування або руху заднім ходом у вузьких місцях, а потім керує з метою філігранно точного розташування автомобіля.

Бездротовий Full Link

Розумний спосіб залишатися на зв’язку зі світом.

 

Синхронізуйте свої карти, контакти, музику та інше за допомогою інформаційно-розважальної системи в автомобілі, дивлячись при цьому на дорогу.

Beats Audio

Вражаюче звучання надихає на вражаючі справи.

Beats Audio® з 6 динаміками преміум-класу, сабвуфером для ваших улюблених композицій із важкими басами та потужним підсилювачем на 300 Вт для максимальної чіткості звуку усіх треків з ваших списків відтворення.

Бездротовий зарядний пристрій

Зарядися на нові подорожі.

Це простіше простого: тільки розташуйте свій смартфон у відсіку для бездротової зарядки.

Детальніше про новий SEAT Aronа?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.