Для покращення роботи з нашим веб-сайтом
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.
Прийняти всі файли cookies

Для тих, хто прагне більшого.

Дисконт-пакет URBAN для Arona.

 

Вибір завжди за тобою. Обирай вигоду для себе: дисконт-пакет корисних опцій URBAN для Arona.

Нижче - детальні описи деяких корисних опцій, які входять до складу дисконт-пакета.

Технологія Full Link *
Повністю світлодіодна оптика "Full LED"
Цифрова комбінація приладів Digital Cockpit
Пакет "Safe & Driving" M **
Пакет "Storage" ***
Система KEYLESS
Пакет "Vision Plus"****

* Технологія для обміну даними між медіасистемою та мобільними пристроями, що підтримують технології MirrorLink®, Android Auto™, Apple CarPlay™ (підключення через USB кабель).

** Пакет "Safe & Driving" M: адаптивний круїз-контроль (АСС), обмежувач швидкості, система підтримки у разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist), вкл. автономну систему аварійного гальмування, дзеркала заднього виду (електрорегулювання, складання, обігрів).

*** Пакет "Storage": центральний підлокітник спереду, шухлядки для зберігання речей під передніми сидіннями, вушка для фіксації речей в багажному відділенні.

**** Пакет "Vision Plus": камера заднього виду (Rear Assist), асистент напівавтоматичного паркування (Park Assist) з передніми й задніми ультразвуковими датчиками і трьома режимами паркування.