Безпека

Жодних хвилювань

Навряд чи є щось важливіше за безпеку. Тому кожна деталь SEAT Arona створена з думкою про найцінніше. Адже сміливий той, хто впевнений!

Краш-тест Euro-NCAP

Максимальна оцінка, максимальна безпека

SEAT Arona був нагороджений 5ма зірками за проходження краш-тестів міжнародного зразка Euro-NCAP у листопаді 2017 року. І це не дивно: технології активної і пасивної безпеки, такі як ABS, ESC, ASR, система розподілу гальмівного зусилля і, звісно ж, 6 подушок безпеки дбають про те, щоб ви безтурботно насолоджувалися кожною подорожжю за кермом свого SEAT Arona. 

 

Цифрова панель приладів

Не відволікайтеся!

Просто зосередьтеся на дорозі. Вам допоможе цифрова панель приладів.

Системи безпеки

Тримай спину рівно.

Система уникнення повторних зіткнень

У разі зіткнення система Multi-Collision Brake швидко зреагує та запобіжить подальшим зіткненням. Вона вберігає від повторних ударів, але не забирає керування на себе. Подвійний захист - запорука вашого спокою.

Система розпізнавання втоми водія

Навіть міцним горішкам потрібно відпочивати. Аналізуючи деякі параметри поїздки та поведінку водія, система своєчасно сповістить водія про ознаки втоми й запропонує зробити перерву.

Адаптивний круїз-контроль з асистентом утримання дистанції спереду

Спокійно. Arona пильнує.

SEAT Arona оснащено низкою корисних технологій. Адаптивний круїз-контроль подбає про сталу швидкість і безпечну дистанцію, а система Front Assist допоможе уникнути зіткнення, якщо авто попереду раптом загальмує. Водієві ж залишається лише насолоджуватися поїздкою.

 

Асистент рушання вгору

Рушати вгору? Легко.

Рушання вгору не твоє? Завдяки системі Hill Hold Control це буде для тебе дрібницею. Розумний асистент запам'ятовує твій натиск на гальма і зберігає його для того, щоб ти міг зрушити на найкрутішому схилі без застосування стоянкового гальма.

Камера заднього виду з асистентом паркування

Вуаля! І ти вже запаркований.

Паркуватися у вузькому місці не так уже й складно. SEAT Arona все бачить і спереду, і ззаду. Розумна система Park Assist покаже траєкторію руху поверх зображення з камери заднього виду на екрані медіасистеми і допоможе водієві запаркувати Arona за лічені секунди.

Дізнатися більше про новий SEAT Arona?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.