Безпека насамперед

Найкращий друг водія.

Навіть найрозумніші і найдосвідченіші водії цінують наявність додаткової підтримки. Технології безпеки у наших автомобілях розроблені для того, щоб кожна поїздка проходила максимально безпечно і гладко.

Завжди у безпеці.

Клопоти позаду. Пригоди попереду.

Моніторинг "сліпих" зон

Датчики розпізнають транспортні засоби та велосипеди на відстані до 70 метрів і попереджають вас, коли ви змінюєте смугу руху або обгоняєте їх.

Асистент безпечного виходу з авто

Розумний помічник, що працює разом з датчиками "сліпих" зон, надає попередження для пасажирів, що планують вийти з авто, у разі наближення інших авто або велосипедистів ззаду.

Круїз-контроль і Front Assist

Все зрозуміло і просто. Круїз-контроль бере на себе функцію підтримки заданої швидкості. А Front Assist надасть сповіщення і допоможе зреагувати, якщо автомобіль попереду вас різко загальмує. 

Паркувальні сенсори.

Ненав'язлива допомога.

Припаркуватися у середмісті? Не проблема, аби тільки місце було б. Чутливі й пильні датчики спростять процес паркування у найвужчих місцях. Подивляйтеся на екран з підказками і дійте!

Розпізнавання втоми водія

Може, час зробити паузу?

Система визначає втому водія та надає візуальні та звукові сигнали, поки ви не зупинитеся.

Подушки безпеки

Миттєвий захист від ударів.

Система подушок безпеки забезпечує захист на кожному повороті.

Детальніше про новий SEAT Arona?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.