Для покращення роботи з нашим веб-сайтом
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.
Прийняти всі файли cookies
Безпека

Жодних хвилювань

Навряд чи є щось важливіше за безпеку. Тому кожна деталь SEAT Arona створена з думкою про найцінніше. Адже сміливий той, хто впевнений!

Контроль "мертвих" зон

Ти побачиш все.

Кожен крок має бути впевненим. SEAT Arona оснащений системою контролю "метрвих" зон, яка під час зміни смуги миттєво сповістить водія про авто, що мчить сусідньою смугою, але знаходиться поза зоною видимості.

Адаптивний круїз-контроль з асистентом утримання дистанції спереду

Спокійно. Arona пильнує.

SEAT Arona оснащено низкою корисних технологій. Адаптивний круїз-контроль подбає про сталу швидкість і безпечну дистанцію, а система Front Assist допоможе уникнути зіткнення, якщо авто попереду раптом загальмує. Водієві ж залишається лише насолоджуватися поїздкою.

 

Системи безпеки

Тримай спину рівно.

Контроль "мертвих" зон з асистентом руху заднім ходом

Хочеш припаркуватися на вулиці з пожвавленим рухом, але боїшся виїжджати заднім ходом? Годі! Система контроль "мертвих" зон з асистентом Rear Traffic Alert зупинить твій Arona, якщо ззаду з'явиться інший автомобіль або об'єкт. Водієві ж навіть обертатися не треба.

Система уникнення повторних зіткнень

У разі зіткнення система Multi-Collision Brake швидко зреагує та запобіжить подальшим зіткненням. Вона вберігає від повторних ударів, але не забирає керування на себе. Подвійний захист - запорука вашого спокою.

Система розпізнавання втоми водія

Навіть міцним горішкам потрібно відпочивати. Аналізуючи деякі параметри поїздки та поведінку водія, система своєчасно сповістить водія про ознаки втоми й запропонує зробити перерву.

Асистент рушання вгору

Рушати вгору? Легко.

Рушання вгору не твоє? Завдяки системі Hill Hold Control це буде для тебе дрібницею. Розумний асистент запам'ятовує твій натиск на гальма і зберігає його для того, щоб ти міг зрушити на найкрутішому схилі без застосування стоянкового гальма.

Камера заднього виду з асистентом паркування

Вуаля! І ти вже запаркований.

Паркуватися у вузькому місці не так уже й складно. SEAT Arona все бачить і спереду, і ззаду. Розумна система Park Assist покаже траєкторію руху поверх зображення з камери заднього виду на екрані медіасистеми і допоможе водієві запаркувати Arona за лічені секунди.

Цифрова панель приладів

Не відволікайтеся!

Просто зосередьтеся на дорозі. Вам допоможе цифрова панель приладів.

Дізнатися більше про новий SEAT Arona?

*Assistenzsysteme sind elektronische Zusatzeinrichtungen in Kraftfahrzeugen zur Unterstützung des Fahrers in bestimmten Fahrsituationen. Diesen Systemen sind jedoch physikalische und systembedingte Grenzen gesetzt und entbinden den Fahrer nicht von der Verantwortung für die Führung seines Fahrzeuges. Bitte erkundigen Sie sich (vor Ihrer ersten Fahrt) in Ihrer Betriebsanleitung inwieweit Sie das Assistenz-System unterstützt.