Дизайн

Універсальний розмір

Вражаючий за своїми габаритами кузов SEAT Alhambra зазнав ретельної оптимізації як ззовні, так і зсередини. Завдяки динамічному дизайну цей мінівен - один із небагатьох автомобілів у своєму сегменті з настільки потужним силуетом. А сівши усередину, ви відразу відчуєте, що цей автомобіль просто створений дарувати насолоду. Причому ні вік пасажирів, ні тривалість поїздки не мають значення.

ЕКСТЕР’ЄР

Непереборна привабливість

Широка постава, бездоганні пропорції, чіткі лінії та розвинені колісні арки - ось ключові складові динамічного образу нового SEAT Alhambra. У задній частині кузова тон задають верхній спойлер, зручна кришка багажного відсіку та великі задні ліхтарі. До того ж нові світлодіодні габаритні ліхтарі та стоп-сигнали пропонують усі переваги світлодіодної технології. Яскраво-червоні світлодіоди мають чудовий вигляд, служать набагато довше та ще й підвищують безпеку.

Колісні диски

Новий поворот

Комплект легкосплавних колісних дисків - чудовий спосіб покращити вигляд автомобіля. Перш за все, вони легші за стандартні колеса, а ще це найпопулярніший варіант поліпшення привабливості авто.

Кольори

Розкішна палітра

Лак
Металік
САЛОН

Радість без меж

Салон нового SEAT Alhambra приголомшує своїм об'ємом у 2430 літрів. Але справа не лише у розмірах: тут просто приємно знаходитись.  Головний акцент при проектуванні зробили на комфорті та функціональності, врахувавши всі можливі сфери використання мінівена. Результатом стало оточення, що дарує справжню насолоду.

СКЛАДАНІ СИДІННЯ

32 способи подорожувати з сім’єю

Усі сім сидінь нового SEAT Alhambra можна скласти врівень з підлогою, а гнучка організація посадкових місць дозволяє обирати з-поміж 32 конфігурацій салону. У результаті тут можна розмістити все необхідне з урахуванням найрізноманітніших потреб ваших близьких. Завдяки численним конфігураціям сидінь новий SEAT Alhambra належить до найбільш практичних автомобілів на ринку.

 

2.430л

Об'єм

7

Місць

Скласти сидіння
ПАНОРАМНИЙ ЛЮК

Насолоджуйстесь сонцем

Тепер ще більше світла у кожній поїздці! Новий SEAT Alhambra має для цього все необхідне: пройма його зсувного люка утричі більша, ніж у стандартних люків. Можна засмагати прямо в автомобілі!

ОСОБЛИВОСТІ

Стиль та практичність

Передня панель

Усе необхідне під рукою

Ідеальна освітленість

Панорамний люк наповнює салон світлом

Фари головного світла

Яскраві «очі» Alhambra вказують шлях

Салон

Влаштовуйтесь зручніше

Alhambra

Ще ніколи він не був таким гарним. Швидше займайте місця!

Зовнішні дзеркала

Чудове оздоблення і стильний вигляд дзеркал

Місткість

Численні рішення для зберігання речей