БЕЗПЕКА

МІЦНИЙ І НАДІЙНИЙ

Новий SEAT Alhambra отримав максимальні п'ять зірок у рейтингу Euro NCAP. Та на цьому ми не зупинились. Автомобіль оснащений системами безпеки, що значно перевищують стандарти галузі. Так, системи пасивної безпеки, що включають у тому числі до семи подушок безпеки, гарантують цілковитий душевний спокій. Активні системи, своєю чергою, напружено працюють над тим, щоб пасивні системи вам взагалі не знадобились.

Система контролю мертвих зон

Насолоджуйтесь спокоєм

Ця зручна система безпеки дозволить назавжди забути про стрес, пов'язаний зі зміною смуги руху: щойно у «мертвій» зоні з'являється інше авто, у відповідному дзеркалі заднього виду спалахує застережний індикатор.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СМУГИ

Тримайте вірний курс

Технологія Lane Assist піднімає безпеку руху на цілковито новий рівень. Використовуючи фронтальну камеру, система відстежує лінії дорожньої розмітки і злегка втручається у роботу рульового управління, щойно автомобіль відхиляється від центру смуги. Бережіть себе і насолоджуйтесь поїздкою.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Все під контролем

Безперервно аналізуючи рухи керма та інші параметри автомобіля, електроніка ретельно відстежує ознаки стомленості водія. Щоб уникнути аварій, система сповістить звуковим сигналом і запропонує зупинитися для відпочинку. Зробіть перерву, перепочиньте, щоб позбавитись неприємного відчуття сонливості, а тоді повертайтесь на дорогу і насолоджуйтесь поїздкою.

7 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Семикратний рівень безпеки

За рівнем захисту ніщо не зрівняється з подушкою безпеки, і тому оснащення нового SEAT Alhambra може включати до семи таких подушок, включаючи подушку для захисту колін водія. Адже усвідомлення максимального захисту ваших пасажирів - запорука душевного спокою.

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Інші засоби безпеки

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Ця зручна система розпізнає дорожні знаки і виводить інформацію на екран навігаційної системи, тож ви ніколи нічого не пропустите.

Кріплення ISOFIX

Заднє сидіння SEAT Alhambra обладнане кріпленнями ISOFIX, які дозволяють легко та надійно установити два сумісні дитячі автокрісла. Подбайте про безпеку маленьких пасажирів.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВТОРИННИМ ЗІТКНЕННЯМ

У разі зіткнення ця високотехнологічна система автоматично уповільнює автомобіль, аби уникнути повторних зіткнень або пом'якшити наслідки аварії.