АКСЕСУАРИ SEAT

Обирай серцем

Оснащення SEAT Alhambra включає все необхідне

для отримання насолоди від поїздок. Але для тонкого

«тюнінгу» ви завжди можете обрати додаткові

аксесуари з широкого асортименту продукції.

БАГАЖНІ СИСТЕМИ

Візьміть з собою більше

Якщо місткість Alhambra усе ж виявилась недостатньою, ви завжди можете швидко і просто встановити оригінальний тягово-зчіпний пристрій. Він дозволяє безпечно буксирувати різні причепи.

БЕЗПЕЧНІ БАГАЖНІ СИСТЕМИ

Ідеальний розмір

Безпечні і надійні рішення для перевезення багажу та зберігання речей дозволяють максимально ефективно використати корисний об'єм SEAT Alhambra.

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Штрихи розкоші

ПЛІВКОВІ НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Головна перевага - простота встановлення та зручність доступу в автомобіль.

ХРОМОВАНИЙ МОЛДИНГ

Блискуче довершення дизайну задньої частини автомобіля.

НАКЛАДКИ ЗОВНІШНІХ ДЗЕРКАЛ

Хромовані накладки стануть справжньою окрасою зовнішніх дзеркал SEAT Alhambra. На додачу до суто практичної користі вони приноситимуть ще й естетичну насолоду.

ДИТЯЧІ АВТОКРІСЛА

VIP-пасажири

Сертифіковані дитячі автокрісла допомагають захистити найменших пасажирів, а завдяки точкам кріплення ISOFIX встановлювати їх напрочуд легко.

ТЕХНОЛОГІЯ FULL LINK

Сімейні зв’язки

 У дорозі важливо підтримувати зв'язок з рідними і друзями. Технологія Full Link дозволяє синхронізувати смартфон з медіасистемою автомобіля. В результаті ви можете користуватися електронною поштою SMS-повідомленнями, слухати улюблені композиції та шукати інформацію про пункти призначення за допомогою сенсорного екрана. Для забезпечення максимальної сумісності з вашим смартфоном технологія Full Link підтримує протоколи MirrorLink, Android Auto™ та Apple CarPlay™.

ПЛАНШЕТИ

Розваги для всієї сім’ї

Ніщо так не коротає поїздку, як улюблене кіно, мультфільм чи гра на планшеті. Розважити пасажирів на задньому сидінні допоможе DVD-плеєр або планшет з 8-дюймовим екраном стандарту Full HD, який має оперативну пам'ять 1 Гб, а також тильну і фронтальну камери.