Leon X-PERIENCE

Технологія

Full Link

Витрата пального

від 5,4 л/100 км

4drive

Повний привід

Об'єм багажника

587 л
Огляд

Істинний дух пригод

Набридли стереотипи? SEAT Leon X-PERIENCE - вседорожній автомобіль для тих, хто прагне торувати нові шляхи. Красивий, технологічний та дивовижно практичний. Його керованість та динаміка не залишать байдужим ані у шаленому місті, ані далеко за межами асфальту.

ТЕХНОЛОГІЇ

На хвилі прогресу

Технології SEAT Leon X-PERIENCE дбають не лише про максимальний комфорт і безпеку. Це справжні емоції і задоволення. Муфта повного привода 4Drive, навігаційна система, численні датчики й електронні асистенти - ось джерело незабутніх вражень. З Leon X-PERIENCE кожна поїздка залишає тільки приємні спогади.

Повний привід
Захисні накладки бамперу
Збільшений на 15 мм кліренс
Камера заднього виду
БЕЗПЕКА

Канони безпеки

Життя - це суцільна пригода, а SEAT Leon X-PERIENCE знає, як прожити його не тільки цікаво, а й у цілковитій безпеці. І в місті, і в дальніх куточках країни приємно усвідомлювати, що твоє авто прекрасно оснащене, а твої можливості майже безмежні. Відчуття захищеності - найліпший поштовх до нових відкриттів.

Система розпізнавання дорожніх знаків
Система попередження повторного зіткнення
Активний контроль смуги руху
Система розпізнавання втоми водія
Аксесуари

Свій формат

Цінуєте індивідуальність? Тоді зверніть увагу на оригінальні аксесуари для SEAT Leon X-PERIENCE. Тут і практичні рішення для зберігання речей, і навіть дитячі автокрісла... Усе вирішують потреби й особистий смак.