Новий Leon X-Perience

Об'єм багажника

587 л

Технології

Full Link

Повний привод

4drive
4DRIVE

Досягніть недосяжне

Вирвіться з міста та пориньте у захоплюючу подорож. Новий SEAT X-Perience оснащений системою повного приводу 4DRIVE; одна з найсучасніших систем повного приводу у світі. Вона використовує багатодискове зчеплення з гідравлічним приводом та електронним управлінням. З таким потенціалом, будь-які дороги відкриті для вас.

ЗАТИШНИЙ ІНТЕР'ЄР

Завжди є місце для пригод

Автомобіль, який провезе вас по найскладнішим маршрутам, повинен мати багато місця всередині. Багажний відсік нового SEAT X-Perience має вражаючі 587 літрів простору, який можна легко збільшити до 1470 літрів, склавши задні сидіння. Ви з легкістю зможете розмістити усі необхідні для вашої подорожі речі всередині X-Perience. У дорозі вам стане у пригоді нова мультимедійна система з великим 8-дюймовим сенсорним екраном та технологією Full Link.

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Подорожі чекають на вас

Новий SEAT X-Perience вирізняється найдзвичайною потужністю, відмінним дизайном та неабиякою практичністю і всі ці якості підкреслені деталями, в тому числі й легкосплавними дисками. Оберіть ті, які більше пасують вам та вашому стилю життя.

 

ОББИВКА

Влаштовуйтесь зручніше

Добре влаштувались? Поїхали! Салон нового SEAT X-Perience оздоблений найкращими матеріалами високої якості, які з легкістью витримають будь-які пригоди, які ви влаштуєте.

БЕЗПЕКА

Живий та здоровий

ЗАХИСТ ПІШОХОДІВ

Додаткова пара очей ніколи не завадить. Захист пішоходів в новому SEAT Leon постійно сканує простір перед автомобілем та автоматично загальмує, ящко побачить небезпеку.

ПОМІЧНИК У ЗАТОРАХ

Помічник у заторах Traffic Jam Assist перетворює стресові ситуації на посмішки. ВІдпочиньте поки функція SEAT Stop&Go проведе вас крізь затор.

 

 

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

Якщо ви опинитесь у небезпечній ситуаціі, система екстреної допомоги завжди прийдже вам на поміч. Якщо система побачить, що ви не реагуєте на попередження, то вона автоматично зупинить автомобіль.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ

Приберіть ноги з педалей та відпочиньте - система адаптивного круїз контролю буде самостійно прискорюватись чи уповільнюватись, тримаючи відстань до автомобіля попереду.

HIGH BEAM ASSIST

Асистент дальнього світла (НВА) автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Реагуючи на світлові прилади зустрічного й попутного транспорту, на вуличне освітлення, електроніка автоматично вимикає дальнє світло, щоб не сліпити інших водіїв та пішоходів.